bugün

itiraz etmediği dönemdir.
Henüz güzelliğinin farkına varmadığı o saflık dönemidir. Zira güzelliğinin farkına varan kadın ya erkeklere yüz vermez, yada dişiliğini kullanarak istediğini yaptırır. Yani erkeği her türlü süründürür.
30-32 yaş civarıdır. 33 ve sonrası yokuş aşağı gider.
30'un uzerindekileri deneyimlemedim bugune kadar, bir sey diyemem ama bence bir kadinin en guzel oldugu donem, ruhsal olarak, ergenligini tamamladigi ve henuz evrimsel psikolojik zirvalarla kafasini doldurmadigi donemleridir. Lise yillarina tekamul eder.

Bu donemlerinde saf ve gercek bir ask yasamamis kadin bi daha siksen yasayamaz. He, ask yasar cok sever, sevilir, eglenir, birlikte huzunlenir guzel seyler yasar ama ayni saflikta degil. Karda kista ask yapip yuzlerce metre yol yurudugum kadin simdi 500mt otesini taksisiz gidemeyecek kadar pirenses. Aptal asik gibi gece yarisi camdan kacip sevgilisiyle sabaha kadar sokaklari turlayacak kadin bulmak cok zor mesela simdi. Falan filan bu maceralar cogaltilabilir. Kafelerle yatak odalari arasinda yasaniyor bi yerden sonra asklar. Bir tur planlayip o sehir senin bu sehir benim manyakca gezsen, eglensen bile o spontaneligin, salakligin tadi yoktur.

Bunun da erkekler icin faydali tarafi sudur, one nightlik bi durumda eger bu salakligi, spontane-dogalligi bi sekilde kadina hissettirebilir, cocuklasmadan hafizasini o saf doneme kaydirabilirsenin devamli gorusur, her istediginizi de alirsiniz stratejik hatalar yapmadiginiz muddetce.
Normal iliskide bunu denemeyin cunku tutmuyor. Aptal gorunursunuz.
Yaşın bir önemli yok sevdiği her an, içinde sevgi kıpırtısı olduğu her saniye zaten en güzel dönemidir.
kadın şarap gibidir, yıllandıkça daha da güzelleşir.
1. çocukla 3. çocuk arasındaki dönemdir.
sevilmediğini bilmediği dönem.
0-3 yaş arasıdır efendim, kapris yok, kıskançlık yok, naz yok, itiraz yok, kilo verme derdi, giydiğini beğenmeme, saatlerce alışveriş yapma derdi yok.
Şarap gibi olduğu anda.
bir kandının en güzel dönemi 30 dur efenim. Artık yediği darbelerden olgunlaşmış. Zevklerinin değilde kalbinin mutluluğunu arar. Bir erkeği nasıl mutlu edeceğini öğrenmiştir. Ah şimdiki aklım olacakta.
35-45 yaş arasıdır.
sanırım nişanlı olduğu dönemdir, diye düşünüyorum..
konuşmadığı dönemler olabilir mesela. *
12 15 yaş arası.
25-45 idealdir.
24-31 falan en sikilesi ve performansta başarılı dönemleridir.