bugün

kanatimce sevişme sonrası, elini kadının rahminin izdüşümü olan göbek kısmına yaslayıp, kaşık pozisyonunda uyumak kadar muhteşemdir. erkeği tanrı yapar...

her şeyin vardır senin, sana vereceği , verdiği hiç bir şeye iptilan yoktur...psikolojik ve fizyolojik tatminin en doyurucusunu yasatmışssındır. eyvallahın olmaması bile bir kadını kulun yapmaya yeterken ; sen üstüne insanıda biliyorsundur.

işte tüm bu meziyetlerin ışığında, kişiliği oturmamış, o bayağı kadın; tüm dürtüleriyle bir erkeğe mecbur olan o manevi parazit; senin onu terketmemen için ağlayacaktır...

'beni bırakma' diye yalvaracaktır. o zaman sen tanrısındır dostum. çünkü bir insanı hayatına bu kadar müdahale hakkı sadece tanrılarda vardır. onun halaefi olarak, kuluna yüz çevir ve üzülmesini ağlamasını dinle.
çünkü kadın denen yaratık emosyonel ve fiziki açıdan zayıftır. sana muhtaçtır. tek mesele kozlarını yöentmekteki hünerindir...

edit: özgüven yoksunu parazitler tarafından kötülenen entry... biraz kaliteli olun...
bir de tam tersi durum söz konusuysa:

--spoiler--
yüregim sokaklarda, eskiyen taşlar gibi duruyorum, duruyorum
inıyor perde perde gecenin koyu rengi korkuyorum, korkuyorum

sustu haykıran şehir son kuşlar havalandı
oysa ben seni seni seni bekliyorum
eksildi ömrümüzden kim bilir kaçıncı gün
oysa ben seni seni seni hala seviyorum, seviyorum

beni bırakın beni bırakın beni bırakın bu caddelerde
beni bırakın beni bırakın yıkılan eski meyhanalerde
--spoiler--
sevgilisi tarafından bekareti alındığı andır.
kadın ve erkek evlenirler, mutlu mesut yaşarlar. erkek eve para getirir, çalışır. kadın ona bakar. işler yolunda gitmemeye başlar, erkeğin hayatında başka bir kadın vardır. kadın çaresizdir ne yapacağını bilmez ve adam ondan ayrılmak ister. kadın bunu yapamaz bakması gereken çocukları, kendisi, ve bir hayatı vardır ama ne yazıkki parası yoktur. acizlikten ötürü gözyaşlarıyla beni bırakma diye yalvarır ama aciz olan erkektir.
gebelik tayininde günümüzde kullanılan en değerli yöntem b-hcg testidir. usg incelemede, b-hcg 1000-1500 aralığında tvusg ile, 6000-6500 civarında tausg ile fetus saptanabilir.

evet alakasız bir entry. ama bir sor neden diye.
zavallı olduğu andır.
burnunun indiği andır.
oh, canıma değsin dediğim andır.
ya çok sevdiği andır. ya da gidecek bi yeri olmadığından çaresizdir.
inanma çek git. ama inan ya yazık kızcagıza. amaaaan naparsan yap lan
bir kadında en son görülecek hareketlerden biridir. böyle olaylar genelde erkekler tarafından gerçekleştirilir. kadın beni bırakma diye yalvarıyorsa ya gerçekten seviyordur ya da o sizi terkedicektir..
borcun olur o kadına.
sen beni bırakamazsın şimdi sakinleş, otur oturduğun yerde ilk fırsatta ben seni dehlerimin erkekler tarafından yanlış anlaşılmasıdır.
öküzlük edip vicdan yapılmaması gereken an işte bu an' dır efendim.

tutarsınız elini tekrar, öper seversiniz gönlünü alırsınız..

belki beş belki on gün sonra bu sefer roller değişmiş olarak salya sümük ağlarken aynı kadının sizi telefon da bile konuşturmadığına şahit olursunuz.

iş işten geçmiş yediğiniz kazık ile başbaşa kalmışsınızdır orta da. bir türlü inanamazsınız da buna.

yapmayın etmeyindir.
gururdan eser bırakmayan andır. bu anı yaşamamak için aşkından ölünür, yine de "beni bırakma"denmez. pişman olunur mu? asla. istemeyen gider, giden de zorla tutulamaz. (yalan, eşek gibi anıra anıra ağlanır, sızlanır ama yine de "bırakma" denmez. gurur bu ötesi yok.)
yaptığı hata sonucu terkedilen ve bir başka hatun ile birlikte olmaya başlandığı ikinci gününde kapıya dayanan kadındır. bir kadının gözyaşı her zaman yürek sızlatır. o anda yaşanan sızı yıllar sonra pişmanlığa dönüşecektir. tavsiye; kapınızda beni bırakma diye yalvaran hatun, şartlar ne olursa olsun evlenilmesi gereken hatundur.

(bkz: aklıma sıçayım)
yakında bırakılacağının habercisidir.
müthiş, kelimelerin kifayetsiz kaldığı, erkeği psikolojik olarak boşaltmaya yetecek andır.

nedendir bilmem acayip bir zevk alıyorum bundan. itiraf başlığı altına mı yazsaydım acaba? ulan şimdi hiç bi sözlük kızı bakmaz da bana.
sevgiliyle gidilen doğa yürüşü sırasında kavga edilen andır.
bir kadına hiç yakışmayacak davranıstır, kadın yalvarmak yerine yalvartmalıdır.