bugün

kokusudur.
değer vermemesi.bir kadın bize değer vermeyince köpek gibi peşinden koşuyoruz.aynı şey erkekler için de geçerli.insanları vazgeçilmez kılan bizi önemsememeleridir.
Aranızda geçen yaşanmışlıklar anılar sana daha önce kimsenin davranmadığı gibi davranması sende iz bırakması.
Anne sefkatiyle sevmesi .
kesinlikle memeleridir.

sebebi psikolojik olabilir.
aslında vazgeçilebilir olduğunu görememek olsa gerek.
Herkes vazgeçilir hayatın kuralı budur eğer birini kendinizden çok seviyorsanız bilin ki ağlamaklı günler yakındır biraz bencil olun ne kadar severseniz o kadar gider sizden kadın.
verdiği his.
Bence gülüşüdür.
hiçbir insanda bulunamayan bir özelliktir.
vazgeçilemeyecek bir varlık,nesne,eşya,canlı yoktur.
kültürlü ve özgüvenli oluşu. temiz de oldu mu tamamdır.
Her erkek yada kadın için değişkendir. Bellirsizdir.
doğallıktan gelen cazibesi ve cilvesidir. bunu yeri ve zamanında yapabilmesi vazgeçilmez kılar. ve bir o kadar da, hanımefendiliğinden ödün vermeyen tarzı.
ince bir vücut yapısına sahip olması onu vazgeçilmez kılar.
Bir çok şey olabilir. Fakat Şöyle bir şeye birlikte sahip olabilmek bunlardan biridir belki.
görsel
ona olan hislerimiz. evet bir kadını vazgeçilmez kılan şey bizim ona karşı ne olduğuna anlam veremediğimiz, bir adı olmayan ama fazlasıyla yoğun olan hislerimiz. işte bu hislerden vazgeçilmiyor. gerekirse acı çekiyor olalım, bu acı bile vazgeçilmez oluyor.
Sadakati.
Beyaz teni ve güzel burnu.

Açık ve sarih.
kimse vazgeçilmez değildir.
verdiği değer VE saflığıdır.
zekası ve sohbetidir.

cinsellikle ilgili olanları para karşılığında da giderebilirsiniz.
ona olan sevgindir.
zamanında bi hata yaptım çıktım dedim ki

: o kadar güzel gözüküyosun ki bana diğer erkekler seni benim gözümden görse savaş çıkar.

sonuç: terk edildim ve anladım ki
''GÜZELLiĞiN ON PAR'ETMEZ BU BENDEKi AŞK OLMASA''
Gülümseyişi.
Tüm gelişimi erkenden tamamlamış sadece kendini degil senide evirip çeviren kutsal kaynak yaşam agacı ayaklarına cennet vadedilmiş mübarek varlık .
90D meme.