bugün

ideal aşktır.. ve bu mümkün.. yani ihtimaller dahilinde.. oluyor.. tam hatırlamıyorum dişime dolgu yapan genç bir diş hekimi vardı, dişçi deyince bozulmuştu.. o kadar hassas o kadar narin ki.. hiç seks aklıma gelmedi.. acayip bi durum.. hem hoşlan hem de seks düşünme.. benim gibi çobuk dolan tez boşalan biri için çok şaşırtıcı..
duvara bakmak gibidir. düz kalın bir duvar. belki de tırmanırsınız.
harbiden abayı yakmaktır. sevileni düşüncelerle kirletmeme arzusu taşır. fuzulidir, birinden o kadar hoşlanırken bir araya gelme şansınız yoktur, hiç olmamıştır. geçin bu peri masallarını, yoksa hayat size çivili postal kavramını kıçınıza açtığı izle öğretir.
Kadın; Bilene Nefes, Bilmeyene Nefs tir .
iktidarsızlıktır.
en saf hali ile gerçek aşktır.
ibne olmaktır.
(bkz: anne)
hakikattir aranandır aslolan aşktır. gerisi hikaye azgınlık kudurmuşluk cinsellik düşkünlüğüdür. beynini sikinin ucuna taşıyan 400 kadar sözlük yazarının kölesi olduğu seks yüzünden akıl sır erdiremediğidir. cinsellikten önemli şeyler vardır bunu öğrenemiyorsanız da bilin. mecnun leylayı sikmek için mi sevdi? boşuna demiyorlar eski aşklar nerede diye. şimdilerde en sevgili kadının hemde en çirkin yeri. bu kadar nefsin azgınlığına boyun eğen selamete kavuşmaz.
yavaş yavaş ibleneşmeye giden yoldur.
(bkz: insan sevdiğine girermi)
Sevgilerin en güzelidir harbiden seviyorsunuzdur ama ilerde çok ilgiden bunalıp sizi terk ederse şaşırmayın.Gerçek hikayeden alıntı.
adamlığa giden yoldur.
çok masum bir aşktır...
ibneyseniz mümkündür.
imkansız aşktır.
bir balona aşık olan kaktüs gibidir bu sevgi.
görsel
o balon patlayacaktır ya da kaktüs tüm dikenlerini dökecektir.
uzatmaya gerek yok, imkansızdır.
Anne, kızkardeş, kız yeğenler, hala ve teyzelere olan sevgi türüdür. Bunlar dısında soz konusu durum mümkün değildir.
kör aşkın ta kendisidir beraber olma ihtimalleri çok zayıftır insan kendini yer bitirir.
Sevilen kadının sizden heyecanlanmamasıyla bitecek bir ilgidir. Doğaya aykırıdır.
tabi seks düşünmeden sevin buna da adamlık diyin ne alaka ise artık adamlıkla. kadın ihtiyacını başka şekillerde karşılar yani seks düşünmeye gerek yok.

+ aşkım sevişelim mi?

- ben seni seviyorum çok seviyorum! sevişmek istemiyorum!

+ eşcinsel çıktı vay amına koyayım.
a$kla alakası yoktur. $ahsen ben o güzellikteki bir kadını, ruhsal açıdan doyurması için beni sevi$me arzum tavan yapıyor. niye? çünkü o tamamlar beni. uyurken onla beraber tam olmanın hissini bilir misin abidin?
(bkz: osurmadan sıçmak)
bir erkek için çok zordur bunu yapabilen erkek ise adamların hasıdır. ömrünü düşünmeden adayabileceğin adamdır.
adam gibi sevmektir.
pek mümkün değildir. aşk dediğinde sevişme olmak zorunda. tenler birbirine kenetlenmeli. birbirinin içinde kaybolmalısın. sadece sevgi hissetmek boş bir histir. ben bu kızla seks düşünmüyorum ama seviyorum. o zaman ben buna aşığım düşüncesi çok yanlıştır. insanı üzer.
Anneyi ya da kiz kardesi sevmektir. Ne sandin pezevenk...
Derler adama.