bugün

ona kendini önemsiz ve değersiz hissettir. tek anahtar bu.
(bkz: tecrübeyle sabittir)
maalesef işe yaramayan ve yaramayacak yollardır.
Kadın her alanda erkek kendisinden üstün olsun ister.Daha güçlü olsun,daha zeki olsun,daha kültürlü olsun,daha akıllı olsun,daha özgüvenli olsun vs. vs. Kadınlar erkeklerin kanatlarının altına girmek isterler.Bu kanat yeri gelir bir omuz olur,yeri gelir gögsü olur,yeri gelir sımsıkı saran kollar olur.Ama erkek mutlak ve mutlak daha üstün olmalıdır.

Böyle özelliklere sahipseniz bir kadın size aşık olabilir,olmayadabilir.Kadın sonuçta,ne yapacağı asla kestirilemez.Böyle değilsen yapabileceğin tek şey seni ondan daha üstün biri olduguna inandırmaktır.Bunu yapabilirsin lakin ergeç farkeder kadın,çünkü kadınların hisleri çok güçlüdür.Zayıf olduğun anda ne kadar çaktırmasanda hissederler bunu.Hızla değer kaybetmeye başlarsın kadının gözünde,ve kadının aşk'tan kör olmuş olan gözü açılmaya başlar,yavaş yavaş.

Kadınlar kahramanlar isterler.Aşık olduğu adamın aynı zamanda kahramanı olmasını da ister.Değiştirmelidir hayatını,onunla oldugu her anda özel hissetmelidir kadın.Kadına bir prenses gibi davranmalı,kendisi de bir prens olmalıdır.Gerekirse bir beyaz at bulmalı,besleyip büyütmeli yeni nesillere göstermelidir.At bulamıyorsa şayet eşeği beyaza boyayıp anası diye kayseriliye satmalıdır.Neyse hatlar karıştı,iyi geceler dilerim efendim cümleten *
başlarda seviyormuş gibi yapıp sonradan değişmektir. hatunu aptala çevirir
bir kadını kendine aşık etmek için gerçekleştirilecek eylemlerin tümüdür.
- çılgın olun ve ona her an beklemediği şeyler yaşatabileceğinizi gösterin.
- kadınlar aslında asla bir adım sonra ne yapacağını bildiği erkeklerden hoşlanmazlar. buna izin vermeyin. sıradan ve monoton olmayın.
- asla kadının uzman olduğu konuda onun açığını aramaya kalkmayın.
- uzman olduğunuz alanlarda ise sürekli kendinizi övüp itici olmayın.
- ne tam anlamıyla onun olduğunuzu fark ettirip ipleri onun eline verin , ne de aranıza bir duvar örüp onun da bunu hissetmesine neden olun. ikisi de hata. sizi her an kaybedebileceğini bilsin. siz de bilin ki her an kaybedebilirsiniz.
- bir banka oturup aptal aptal kedileri izlemeyin ya da bir kafe de ot bok muhabbeti yapmayın. gidin birlikte hırsızlık falan yapın. heyecan olsun. birlikte risk almak insanları birbirine bağlar ve fark etmeden bir güven verir.
-facebook şifresini istemek yok efendim ilişki durumu yapmak istemek falan gibi bir aptallıkta bulunmayın. bunları artık ilkokul çocukları yapıyor yalnızca.
-kıyafetlerine asla karışmayın kıskançlığın bokunu çıkarmayın. beğenmediseniz insan gibi bir dille belirtin. hem bu yolla sizin kılık kıyafet konusunda da fikrinizin samimiyetine güvenecektir.
- mümkün olduğunda saçmasapan, olağandışı, eğlenceye dayalı, heyecanlı bir birliktelik sunun kadına.
- yatakta ise asla bencil olmayın ve kadın orgazm olduktan sonra siz de boşalın. yatakta da farklı olun. ön sevişmeyi uzun tutun.
- birbirinize aşkım, canım, şekerimden daha yaratıcı hitap etme yolları bulun.
- muhakkak bir kere güvertede sevişin. ya da public sex falan yapın ne biliyim eğlenin lan heyecan olsun.
-asla özgürlüğünü elinden almaya kalkmayın. karşılıklı özgürlüklerinizi yaşayabildiğiniz bir ilişki olsun vaadiniz.
sıradan bir ilişki kadının aşık olması için yeterli değildir unutmayın. en az bir kadın kadar pek çok erkeğinde aslında aradığı ilişki budur. ancak, kadında erkekte böyle hatta daha uçuk ve eğlenceli aşkları bulamayacağını düşünüp vazgeçer. o yüzden böyle sıradandır günümüzde her şey. ihtimalsiz bir hayal yoktur dünyada.
dünyanın en zor işi. hiç uğraşma kız aşık olursa olur daha fazla ileri gidemezsin.
kadınları aşık etmek için uygulanabilecek tüm yöntemleri sayabileceğimiz başlık. ancak esas sorun şurada kadınlar ne ister? evet bu paradoks yıllarca zihinleri meşgul eder ama ne istedikleri ve neye aşık olduklarını kestiremeyiz. her kadın birbirinden farklıdır ve etkilendikleri özelliklerde doğal olarak birbirinden farklıdır. aslında kadının o an içinde bulunduğu ruh hali de yabana atılmayacak bir etkendir. bunu yaparsam aşık olur bunu yapmazsam aşık olmaz gibi bir durum söz konusu değil. aynen biz erkekler de olduğu gibi bir bakıma. işin özü ilk görüş anında esas olarak eğer o an kadının aklında kayda değer herhangi bir duygu veya soru işaretleri uyanmamışsa zaten ağzınla kuş tutsan da bir işe yaramayacaktır. ancak bu hemen yıldırım aşkı olması anlamına gelmiyor. neyse efendim bu tanışma aşamasından sonra kadınların hali hazırda aşık olmak isteyip istemediği durumu var. kadınların ruh hali değişken ve inişli çıkışlı olduğundan aslında onun tam da aşk isteğinin arttığı anda karşısına çıkmak önemli. tabi aşk isteği her şey olabilir ilgi istediği bir anda;
-ilgi gösteren sensen aşık olur,
-başını yaslayacak omuza ihtiyacı olduğunda o omuz seninse aşık olur,
-dertlerini açacak birine ihtiyacı varsa ve seni seçmişse aşık olur,
-seni ulaşılmaz görmüş ve ulaşmak istemişse aşık olur,
-hava atmak istediğinde hava atılacak seni görmüştür aşık olur,
-duruşunu beğenmiştir aşık olur,
-bakışını beğenmiştir aşık olur,
-gamzeni beğenmiştir aşık olur,
-gülüşünü beğenmiştir aşık olur,
özetle ne yaparsan yap şartların tamamı uygunsa aşık olur. ve şartlar ne zaman uygun olur, kadın seni ne kadar ister burası asla bilinmeyecek bir soru. ama eğer o seni beğenmişse ve aşık olmayı istemişse zaten olacaktır. kendin gibi olman yeterlidir. yok araba anahtarı, yok para, yok kıyafet vs vs bunlar kesin sonuç getiren şeyler değildir(inkarda etmiyorum aşık olunma safhasında çok büyük role sahiptir hem de çok çok büyük role). ama kadının o an neye ihtiyacı olduğu belirler aşık olup olmamasını. eğer olmaya niyeti yoksa ağzınla kuş götünle alabalık tutsan gene aşık olmaz.
kendine aşık birçok insan vardır ve bunların içinde kadınlar da vardır tabi ki .Egosunu bol bol okşa zaten meyillidir ve kendine aşık olmaya başlar söz konusu kadın .
görsel
olmayan yollardır. aşk bilinçli olunan ya da oldurulan bir şey değildir. anlık bir olaydır ve boş bulunmaktır.

haaa, aşk sanrısına sokabilirsiniz. o ayrı.
Bunun yolu yoktur. Bizde normal olmadığımız için en boktanınıza bile aşık olabiliriz. Hatta en boktanınıza aşık olma ihtimalimiz daha çoktur. Bunu sizinle bir ilgisi yok. Kadınlar mazoşist.
erkeğin dekoltesi cüzdan olduğundan ne kadar çok açarsan o kadar çok aşık edersin kadını.

edit: ne yazık ki.
kesinlikle yoktur.
önce para , sonra da zencinin şansı başka bir şeye ihtiyacın yok...
güvenilir olduğunu kanıtlayıp kendin olman yeterli.
gitar çalın

isterseniz sırf artislik için çalın aslında çalamayın anlayamazlar

anlayamıyorlar bu numara bi 50 yıl daha gider

(bkz: hadi hayırlı tıraşlar)
pembe peluş ayısı olun.
(bkz: derin anlam)
hep odunlara aşık olduğuma göre sanırım odun olmak yeterli. Ama bu sadece aşık etmenin yolu. Bu aşkı sürdürmenin daha farklı yolları vardır muhtemelen.
inleteceksin. *
" bana sorma ben bilmeme aşkı sevdayı " dediğim mazerettir.
aşıksanız zaten aşık edersiniz... gerçekten inansın sevdiğine gerisi laf-ı güzaf...
size söyleyip heba etmeyeceğim yollardır. Bir ergen sürüsüne söylenmeyecek kadar önemli bir bilgidir.

541 entry girilmiş. bir kısmını okudum. hiç ışık yok.

gerçek sırrı öğrenmek isteyen bana ulaşsın çocuklar.
(bkz: para para para)

bunca yıllık playboy geçmişime dayanarak vardığım kanı bu. paradan gayrısı traştır gençler. gerçek hayat türk filmlerine benzemiyor malesef. kadın dediğimiz varlık paraya tapar.
bu konuya nokta koyuyum artık herkes te aynı sorun var

öncelikle evde bilgisayar oynarak kız tavlanmaz kız piyangodan çıkmaz emek çaba ister;

1-ilk önce kadınların nerelere gittiğini nerelerde bulunduğunu tespit edip oralarda bulunman gerek.
2-Kendine güven,kör,topal yada sağırda olsan bir kısmetin vardır umutsuzluğa kapılma.
3-ilk adımı her zaman sen at, kadınlardan bekleme çünkü öyle bir toplumda yaşıyoruz ki kadınlar ne yapsa ayıplıyoruz böyle bir toplumda ilk adımın kadından gelmesi zordur.
4-Her fırsatta kadına dokun,bir ilişkinin kurulmasında gözden ve sözden sonra temas gelir.(Her fırsatta elini kullanmalısın)
5-iltifat edip hediyeler verin,insanoğlu beğenilmekten ve övülmekten hoşlanır ve bir ilişkiyi sürekli ayakta tutan etkenlerdir bunlar.
6-Kadına uyun,çünkü günümüz kadını kendisini erkeğe uydurmak zahmetine katlanmıyor,kendisine uyacak erkeği arıyor.Kadının bir erkekten ayrıldıktan sonra adamın kendisini anlamadığını öne sürmesi bundan kaynaklanıyor o yüzden kadınları anlamaya çalısın anlayamıyorsanızda anlıyormuş gibi yapın dinlediği müziği dinleyin,sevdiği renkleri sizde sevin vs.
7-Sabırlı olun,çünkü unutmamak gerekir ki ele geçmez,yola gelmez sevilen tüm kadınlar.
8-Üsteleyin,şimdiye kadar gördük ki kadın istekle yanarken bile hayır diyebiliyor yılmayın ona sevgi göstererek güven verin.
9-Kadını eve götürmesini bilin,çünkü çoğu ilişki bu yüzden bitiyor çekinmeyin.
10-Tüm bunları yaparkende benliğinizi asla kaybetmeyin unutmayın ki kadınlar saf olduğu kadar da çok tehlikelidir.
onu aldatmak.

edit: tabi sevgili olunan kızdan bahsediyorum. herkes anlamıştır diye şeyettim. anlamayacak kadar salak insan varmı bilmiyorum aramızda. neyse ya amına korum.