bugün

güneş ister biraz da su ister toprak ister sonra bir bakmışsın çiçek açmış...

gibi laflar söylememi beklemeyin amk çünkü bende bilmiyorum bu kadınlarının ne istediğini. her biri farklı bişey istiyor yok mu bunların bi meclisi otursunlar ortak bir kararname çıkartsınlar
burda yazdıklarınin aksine,

ilgisiz, güvensiz, yavşak tiplerin köpeği olurlar.

ilgili, güvenli, adam tipleri köpeği yaparlar.

açık ve net.
Seni beni istemez herhalde.
Bakın ben anlamadım bunları ben çözemedim diyenlere...

Öncelikle değer ister kadın hicbir zaman onu iyi günde kotu günde yalnız bırakmayan ve de onu seven bir eş ister. Hayatında küçük surprizler ister. Ev işlerine yardım ister. Hasta olunca moral ve ilgi ister. Romantik bir akşam yemeği ister. Bunlar işte daha ne duruyorsunuz haydi uygulamaya.
bütün kadınları bu soruyu kendilerine 3000 kez sormaya davet ediyorum. karar verince bize de haber verin ama.
bir kadın ilk başta bir olduğunu bilmek ister ellam. ne bilem oğlum ölçmedim ki.
öyle ya, komşuda ne varsa onu ister. ankastre ister, bilezik ister... değil a dostlar değil.
huzur ister, mutluluk ister, sadakat ister, zihinsel ve cinsel doyum ister. hasılı, toplum, kadının önüne setler çekmediği demde, kadın her şeyin en iyisini ister.
mesele bizim ne kadar verebileceğimizdir. mesela, fransızcaya hakim olmadığımçün bir kadına fransızca şiir yazamam, yazsam bir şeye benzetemem. işte bir kadının benden isteyebileceği budur, fransızca şiirin bir tık altı, ki isteği karşılık bulsun.
kadından kadına göre değişen sorudur.
ama benim tercihim sevgi ve saygı isteyenden yana.
bir insan hayattan ne ister?
gözlerimi kapayıp ilk yolları hatırladım hızla geçtiğim yolları ,dönmediğim ya da döndüğüm kavşakları ,verdiğim /vermediğim kararları .sonuç olarak ben yapmadıklarımı istiyorum hayattan ,seçimlerim dışındakileri de ,henüz görmediklerimi ya görseydim dediklerimi de.
Değerli olduğunu hissetmek ister, şımartılmak ister, ve sevilmek ister.

(img:#1373320)
Kendileri bile bilmez ne istediklerini. Yav he he diyin geçin.
Bir kadının değil de hayatınızdaki ya da hayatınıza dahil olmasını istediğiniz kadının (bunu illa sevgili, eş olarak sınırlamayın; kardeş, anne de olabilir) gün içinde nasıl vakit geçirdiğine, nelerle ilgilendiğine, sohbetine, iletişimine odaklanarak cevap bulabileceğiniz konudur.

Kalkıp tümü düşünürseniz bu soruyu sittin sene sormaya devam edersiniz.
(bkz: bir insan ne ister)
Söz konusu anadolu kadını ise memleketinde vefat etmesi en büyük arzusudur. Şehirli hanımlarda ise statüye göre, çevreye göre bir çocuk gibi başkasında olanı arzulamaktır.
bence "bir kadın ne istemez" den yürüyün.
iyi bir başlangıç için çiçek idealdir. bayanlar bayılırlar.
Para ister, aşk ister, güç ister, daha fazlasını ister...
bunlar pek değişmeyen istekleri : https://www.posta.com.tr/...n-bekledigi-10-sey-255118

bir de değişken istekleri var ki sormayın, sadece izleyin: https://www.imdb.com/title/tt0207201/
Huzur huzur. Huzur yoksa hiç bir şey yok.
Amaan ne isterse ister.
Kadına sorsan der ki
-mutluluk versin, huzur versin, kaba olmasın, kibar olsun.

Sevdiği adama bakarsın
- yoldan geçene laf atan tiplerden, ağzından küfür eksik olmayan, kadın bi şey istediğinde bağırıp yapmayan erkektir.
ilgilenilmek ister. Dusunulmek ister.
sevgi, saygı, güven ve sadakat diye cevaplayabileceğim istekler zinciridir.

edit: erkeğim yürümeyin arkadaşlar. teşekkürler.
bilmem.
ne istedikleri belli olmuyor bunların.

o yüzden fazla ilişmiyorum.
ne isterlerse istesinler.
Tek bir şey o da ilgi.