bugün

kafalar o kadar farkli ki maksimum 5 dk falan konusabiliyorum. yaw banane senin dinledigin muzikten okudgun kitaptan ben seni yatakta istiyorum arkadas anlayin artik.
Mantıklı bir erkeksen mantıkla konuşabilirsiniz sıkıntı yok.
Niye yaparsın amk zor bir şey değil konuş geç isteyen istediği kadarını alsın.
Ergenlik çağını atlatıp, kadınları Kocaman bir vajina görme çağınız bitip, her şey normale döndüğünde kadınlarla mantıklı konuşmalar yapabileceksiniz merak etmeyin.
konuşma sırasında konu bile acamayip burada zirvalayan yazar beyanı.
Hayallerde yaşayan birtakım bünyelerin hayallerinde dahi iletişim kurmaktan aciz olduklarını gösteren başlık.

Galaksinin en paranoyak Androidi marvin' in de dediği gibi : insanı depresyona sokacak kadar aptalsın.
kadınlar anlanılmak için değil sevilmek için varlar mantık beklemeyin. beyinlerimiz çok farklı biz mantıklı düşünürken onlar duygusal ve hormonel olarak.değişen ruh halleriyle düşünüyorlar. uzun uzun sohbet edin iş sarpa sarar iyi giden konuşma birden tartışmaya girer.

o yüzden az konuşacaksın birde kesin değil u dönüşü yapacak şekilde. kısacası he tamam sensin diyeceksin. yoksa çok mantıksız ufak sebeplerden tartışmışlığım var nedeninide bilsem kendi yazıp kendi oynuyor birde anlamıyorsun. ben medyum muyum kafandakini biliyim.
Aramızda meriçler girmesin, safları sıkılaştıralım cemaat.

görsel
Denemesi bedava o zaman. Sanal ortamda hiç tanımadıgınız 10 tane kadina yazın bakalım... (selam olur kuantum fizigi olur siyaset olur girişiniz usturuplu olsunda konu fark etmez) o 10 tanesinden 9'u sen de kimsin?, tanışıyor muyuz, kaybol, direk engellenme dışında adam gibi bisey yazsın ben de tüm sözlüğe götümü siktireceğim.. hadi bakalım..
Bütün günü kendinden bahsederek ve kendini övdürmekle geçiren kızlarla yapılamayacak muhabbettir.

Biraz pişmiş ve olgunlaşmış hayatın gerçeklerini kavrayabilen ve realist kızlarla yapılabilecek muhabbettir.
kadının karşısındaki, muhatap olduğu kişide biraz mantık kırıntıları bulunmalıdır.
Benimle yapılması da pek mümkün olmayan hadise...
Dikkatim çok dağınık bikere. Uzun süre adapte olamam, yani istesem de olamam, etrafa bakanırım. saçlarımda ki beyazları sayarım, aklıma alakalı alakasız bi soru hiç gereği yokken ona takılırım, içimden ibrahim tatlısesin yalağğğaannn şarkısını söylerim. hiç bi şey yapamazsam dilim dişim ve tükürüğümle fıcı fıcı fıcı diye ses çıkarım.
Ya abi benimle neden mantıklı şeyler konuşuyorsunuz ki? işte mantık! evde mantık! sokakta mantık! Sen kadınsın al sana mantık! bla bla...
Bari manitada şaplak olsun dimi ama?
gayet basit bir şeydir. Doğru konu bulunduğu halde yapılır, erkekler kadınların ilgisini çeken bir konuda konuşsa normal, fazla abartılmış bu konu.
görsel