bir tane yazarın keşfettiğidir. bu vesileyle valla sözlük olarak biz de bir tane orospu çocuğu keşfettik.
her alevi aynı değildir. müslümanım diyenlerin içki içtiği, zina bile yaptığı vaki oluyorken, onlarda da olması gayet doğaldır.
ancak temel inanç sistemlerinde sapma olanları ayrı tutuyorum tabi.
Bende bir din keşfettim

Herkesin karısını kızını alabileceğim
Savaşırsak ganimetin 3 de 1 sizi savaşanların 3 de 1i benim 3 de 1ide allahın olacak sizin gibi ezikler allahı göremediği için onlarda şimdilik bende kalacak.
Kitap yazdım 9 yaşında karım var onu sikmek istiyorum hep o yüzden ona göre ayarlama filan yaptım kusura bakmayın..
Diğer dinlerdekilerini öldürün karınızı dövün 4 tane alın sıkıldıkça dövün yetmez diye düşünüyorsunuz bana da yetmedi birde cariye var o sınırsız o sırf sikiş için.

zekat verin

BANA iNANMAYAN OLURSA ZEKAT VERiN DiYEN BiR DiN NASIL YALAN OLABiLiR!
senin o oyun falan oynucaz su dağıtıcaz dediğin olayda taptığın, hoşgörüsünden, irfanından nispetini aldığın (!) kitaptan da çok şey geçiyo ve emin ol inancından, namazından orucundan şüphe ettiğin biçok alevi senden müslüman. ayrıca bu hoşgörüsüzlüğü de din adına yapman farklı bi ironi. son olarak da şunu söyleyeyim, insanların inançlarını yargılamak büyük saçmalıktır.
bende bir din keşfettim budizm. tanrıyı siktir et, iyilik et. bu sana yeter.
insanların inançları ile dalga geçmek saygısızlıktır. hiçbir hukuk kuralı sana bu hakkı vermez. Çünkü kişinin özgürlüğünün tek sınırı başkasının özgürlüğüdür.