bugün

aynı öğrencilere namaz kıldırsalar yaşları küçük diye istismar olurdu. doğru düzgün anmayı bile beceremiyoruz. altına kuzey kore yazsan hangi yabancı ayırt edebilir şunu?
şimdi bu alçaklara sorsan, "atatürk bu milleti kul olmaktan kurtardı" derler!
amaç saygı diye tapmaktır.
ömrünün son senelerini bu ülkede laik düzeni, laik eğitim anlayışını yerleştirmek için harcamış bir önderi secdeye kapanarak ya da tapınarak anan insanlara sahip tek millet olduğumuza dair kanıt videosudur. çocukların bu olayda yargılanacak bir tarafı olmamasına karşın okuldaki öğretmenlerin boş zamanlarında flakka tükettiklerini düşünüyorum. atatürk'ü anlatmaktan onur, gurur ve keyif duyan bir tarih öğretmeni olarak buradan o okulun müdürüne, müdür yardımcılarına, tüm öğretmenlerine, özellikle tarih ve sosyal bilgiler zümresine en içten dileklerimle giydirmek istiyorum lakin şu an terbiyem pek müsaade etmiyor. ağır olacak çünkü.
Sapkınlık akan videodur.
bir atatürk'çü olarak diyorum ki ; evet kınıyoruz olmamalıydı. peki ya siz ? reis'e dokunmak ibadettir diyeni kınadınız mı ? allah'ın bütün özelliklerini taşıyor diyenleri kınadınız mı ? tabii ki hayır. bulmuşsunuz bir video kınadık diyoruz yine de yaz babam yaz. işte " mal bulmuş magribi " olayı.