bugün

bursanın harmancık ilçesinin asipek köyü mensubu asipekli bir ibne yüzünden sözlüğü terkedememektir.

pek tabiy ki ibnelerden hoşlandığım, ne ayak olduğum beyninizin sinir hücrelerini uyarıp, aortunuzun daha fazla kan pompalamasına, yüreğinizin de ağzınıza gelmesine sebep olabilir, bu seksi, karizmatik adam iibnelerden mi hoşlanıyor yani! bana kızabilirsiniz lakin ki durum hiç öyle değildir.

(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti/#17661768) iş şu entryde de belirttiğim gibi gitmek istiyorum bu lanet olası mekandan. beni yoruyordu artık burası.. özel mesajlarda taciz eden yazarlar, sözlüğün bu kadar karizmatik bir adamı kaldıramayacağı, arkamdan yapılan capsler..gururumla oynamalar, alay etmeler..evini basarızlar...seni öldürürüzler... hala da alay ediyorlar benimle kırılıyor inciniyorum....son 1 haftadır stres ve sinir altında olmam bunun, burdan vazgeçişimin en büyük etkeniydi...

ancak bursanın harmancık ilçesinin asipek köyünde yaşayan asipekli bu ibneyi düşündüm... sözlüğe geliyorum gitme dedi...erkekleri götten becermek hiç ama hiç hoşuma gitmese de, bu ibnenin beni sik, beni sik diye kıvranması açıkcası egolarımı eyfel kulesinin tepesine çıkarmaya yetiyordu...kendimden şüphe etmeye başlamıştım.. acaba ben götverenlerden hoşlanıyor muydum...hayır olamaz bu bir rüya olmalı dedim... beni bu düşüncelere gark eden onun bembeyaz kıçıymıydı..? yok olamazdı, yapamazdım... son bir hamleyle pantolonunu giydirdim, hayır seni sikemem... seni tolga siksin dedim.... gidiyorum dedim gidemedim evet yuttum lafımı. aforoz edecekseniz edin beni ama ne olur affedin... hepinizi seviyorum mcx.
(bkz: kavgada dahi söylenmeyecek sözler)
gidiyorsan seviş bence.