bugün

fenerbahçe harici bir takımdan iyi ya da kendi takımından kötü bahsetmeden önce belirtilen.

bir galatasaraylı olarak da vardır elbet... ama bir fenerbahçeli olarak kısır döngüye girdim bile sözlük. o değil de bir fenerbahçeli olarak bursaspora haşarılar dilerim. evet evet haşarılar... bir fenerbahçeli olarak.
(bkz: fenerliyim ama tedavi görüyorum)
(bkz: her şeye rağmen fenerli kalabilmek) * *
hayatı tuttuğu takım desteğiyle yaşayan insan söylemidir. bir fenerbahçeli olarak trabzonspora yenilmekten rahatsız olmadım. gibi, gibi,gibi.
belirtmek isterim ki; yapacağınız işi sikeyim... niang'ı da beşiktaş aldı. amını ızdırabını... sayın aziz, lütfen artık siktiriniz gidiniz!
en azindan adam durust.

kolpadan "bigin gilitisiriy'liyim ihihi" diye ortalikta dolanmiyor.

maci izlerken gs gol yediginde gozleriniz parliyo lan sevincten.
(bkz: bir galatasaraylı olarak bugün fenere sokayım)
Fenerbahçeli sevgilimle maç izlemeyi seviyorum benim için bazen maçtan vazgeçmesi hoşuma gidiyor telefon numarası 1907 ile bitecek kadar fanatik olmasına rağmen.
Bir tür girizgah. Misal; bir fenerbahçeli olarak, bu akşam galatasaray'a başarılar diliyorum. inşallah kazanır!

Peki neden? Çünkü bir üst turda başarılı olacağını düşünmüyorum hacı. En azından biraz daha oyalanırlar. Biz de daha rahat oluruz ligte. Olay bu. Samimi adamım ben amk.
bugün avrupa liginde elenen galatasarayın taraftarlarıyla velet gibi uğraşan fenerbahçe taraftarlarını kınıyorum. biz fenerbahçeliler avrupada elenen türk takımlarıyla dalga geçmemeliyiz.