bugün

Yanına yaklaşıp ya telefonumu kaybettim buralarda düşürmüş olabilirim rica etsem sizden çaldırabilir miyim ^_^ diyosunuz sonrası basit.
telefon rehberinize o ''bir erkeğin'' ismini yazın. sonra böyle bir kişi bulunamaktadır diyecektir. ss alın. sonra herhangi bir sosyal medya hesabından, ''neden?'' deyin. ''ne, neden?'' derse, fotoğrafı atın ve ''hayatımda ki bu boşluk'' deyin. işe yararsa bana da haber verin. bir kızın üzerinde başarılı olmadı, o yüzden.
istedim de vermedi.
bir kere falan da değil yüzsüzlük yapıp birkaç defa istedim.
yok, daha vakti var dedi.
dur bakalım, bu sefer verir belki. *

t: valla hiç bilmiyorum nasıl alınır. istiyorum, vermiyorlar. bi' acayip.
lisedeyken bi kız telefon numaranı verir misin demişti bende saflıkla 'niye ki' deyip vermemiştim. tesadufen 2-3 ay sonra dank etti ama artık geçmisti.
Merhaba, ben merve. telefon numaranızı verir misiniz?
Sizler sadece erkeklerin numarasını alırsınız. Oysa adamların numarası size ancak nikah cüzdanıyla gelir.
Mesajı verdikten sonra gidiyorum.
sıkıntı yok merhaba deyin zaten dna şifresini bile verir.
çok basit 'selamün aleyküm birader numaranı versene ' diyorsun aile sıra numarasını, tc kimlik numarasını, kimlik seri numarasını, telefon numarasını, evin anahtarını bile verir.
hayatımda hiç yapmadım, sosyal hesabını bulurum hep.
Sıkıntılı olmayan olay.

Hiç-bir şeye gerek yoktur. Alın ;

05xxxxxxxxx0
en basit olay , numara istenir alınır ...
Tel.... Desen verir kaydeder hemen. Problem yok...
Yüreği olan varsa gelsin alsın numaramı
05413xxxxxx
Herkes abaza aq olaya bak. merhaba diyene telefonunu veren mi istersin, kesişene dna dizilimini mi?

Zor olun biraz olum kendinize gelin lan.
Sadece isteyin, telefonunu bile alırsınız.
K:Şey telef-
E:05*********
görsel
-telefo...

-yaz 053x xxx xxxx
telefon numarami istesene
çok zor bir şey değil. biraz muhabbet ediyorsun, bi süre sonra o zaten bi şekilde sana onu veriyor. hani öyle bir veriyor ki, yok ben o numarayı alamam diyemiyorsun.
Zor ve kaprisli bir yoldan geçer zira ben sizin bildiğiniz erkeklerden değilim.
5 açık oy ile gelen kutunuz yeşerebilir. Beklenti bu kadar düşük evet.
yola falan gerek yoktur.

erkeklerin %99'u bir kadından telefon numarası saklama yeteneğine muktedir değildir. evrimsel bir imkansızlıktan söz ediyorum.
Taktik maktik yok bam bam bam .
Direk isteyin kayıtsız şartsız verir zaten.
güncel Önemli Başlıklar