bugün

(bkz: bir kezban ın ibret dolu güncesinden)
bir erkeği adam etmek nedir ya? bir erkeğe aşık olup sonra onu adam etmeye çalışırsan erkek zaten terkeder seni. biriniz de erkekleri olduğu gibi sevsin, değiştirmeye çalışmasın arkadaş. sen adam edicem diye uğraşırsın onu olduğu gibi seven birine gider sen de arkasından ağıt yakarsın işte. yapmayın yani.
seni ben adam ettim uleenn diye etafta caka satarken erkeğin bir üst seviyeye terfi etmesi durumudur.değişim isterken atıl kalmak demode olmakla sonuçlanır.
erkek arkadaşını odunluktan insanlığa terfi ettiren insan davranışıdır.
cefasını sen sefasını başkası.saç baş yoldurur.
erkeğin sorunudur.
borussia dortmund alt yapısı gibi çalışan kadınların başına gelecek durumdur.

onlar da futbolcuları yetiştirip yetiştirip,

bayern münih e kaptırıyorlar.
müstehaktır. demek ki sizin adam etme, adam olma anlayışınız yanlış.
adam olmamış demektir. Adam etsen başkasına gitmezdi.
geçenlerde bir yerde okumuştum "upload ı ben yaptım başkaları download ediyor. adalet mi lan bu?" diye.

tam karşılığı bu olsa gerek.
Açacağın başlığı sikem, sığır mı yetiştiriyon?
Bir insanı kendi isteklerine göre değiştirme çabasında olan herkese müstehaktır. Neymiş, "adam etmiş de başkası kapmış." bunu söyleyen kişi, sonuna kadar hak etmiştir. Genellikle bu olayın gelişimi şöyle olur; erkek kızı sever, peşinden koşar bir fırsat yakalar. Kız erkeği değiştirir, yıpratır, hayatını siker, kaybeder. Sonuç, kıza göre "adam ettim başkası kaptı." erkeğe göre "beni seveni buldum, tekmeyi koydum."
kızın soru her şey temizlik,yemek yapmak değil az cilveli olun kızlar.
Adam ettiğini sanır anca bu kezolar. Oyun hamuru mu lan o erkek eğip bükeceksin de istediğin hale getireceksin? Kaptırmak istemiyorsan biraz suyuna gideceksin.
valla ben adam edeceksem napim o erkeği dediğimdir. alsın başkası da hayrını görsün.
Bir kadının en çok zoruna giden şeylerden biridir.
Erkeği kıvama getirip, cefasını çekip sefasını başkasına sürdürme halidir.

Yeterince adam edemedik demek ki başkasına gitti pezevenkler.

bir de kadın kadının kurdudur derler.
kurak toprakları verimli hale getirip elinize veriyoruz daha ne yapalım.

elinize veriyoruz.elinize.
iki kadin bir araya geliyorsa ortada kiskanclik,cekememizlik falan olusabilir.
hazır adam olanları vardır efendim uğraşmanıza gerek yok, şans verin yeter. ayrıca adamlığı sizden öğrenecek değiliz.
Adam edemediği erkeğin arkasından yakılan kadın ağıtı gibi bir şey bu.
Üzücü olsa gerek.

Adam adamdır erkek babandır.
Bir erkeği adam etmekten kasıt umarım cinsel yönden destek olarak epey olgunlaşmasını sağlamak değildir lol.
Kadın avuntusudur.

Kendinden önce erkek hayvan mıydı zürriyetini siktiğimin.

O zaman karşılığı şu olsa gerek, bir kadını adam edemeyip terketmek.
"Erkekler kötü kadınları sever, onları düzeltebilecekleri yanılgısına düşerler. Kadınlar ise sadece evlenmek isterler."
erkeği "adam" etmek tabirini çok yanlış ve çirkin bulduğumu söylemek isterim.

adam etmek sizin işiniz değil, bir erkek adamsa zaten adamdır. adam değilse siz ne yapsanız da olmayacaktır.

adam etmek diyerek kendinizi bu kadar önemsememeniz şiddetle önerilir.