bugün

edeptir herhalde. aslında erkeklikle alakası yoktur, daha çok insanlıkla alakalıdır. ne hakkında konuştuğunu, nerede nasıl davranacağını bilmektir.
yanında zarifmi zarif, sarışın ve uzun boylu, uzun saçlı bir bayan.
anlayışlılık çok yakışır. yakışmayanını görmedim. lakin böyle hepsine cuk diye de oturamaz malesef...
namaz kılması.
kıyafet anlamında takım elbise.
galatasaray forması.
ağırlığıdır efendim fakat ağırlıktan kasıt burada reyislik veya kabadayılık değildir ağır başlı efendi olandır.
Küpedir, hele de saçlar kısaysa yeme de yanında yat.
nezaket çok yakışır, çok asil durur hem de kolaydır.
şey işte.
aynı zamanda bir kadına da en çok yakışan şeydir.
her şeyden önce erkekten de önce insan olabilmesidir. bu da çok zordur.
ağır olmak, cılkını çıkartmayacak derecede maçoluk, gözleri sevgi, aşk ve şevkat dolu bakarken bunu sözle dile getirememek. güçlü olmak, adam olmak işte beh...
mavi lacoste tarzı bir giyecek. yakasında beyaz çizgiler.
iri eller, düzgün parmaklar ve bu ellerde şişmiş irice damarlar.
geniş omuzlar. dört nala koşmuş bir atın burun delikleri gibi açılıp kapanan burun delikleri şunun gibi http://www.resimsakla.com/data/media/5/At_Resimleri%20%2824%29.jpg yuvarlak ve açık, ama alt dudak öyle olmasın.
saçlar dikilmesin ya şöyle yan yatsın. alın geniş ve keskin gözler.
çubuklu forma. (bkz: beşiktaş)
Kesinlikle kirli sakal.
başlıkta yazan 633 maddeyi tek tek okuyup top-10 belirleyip ona göre davranmak değildir.
bir erkek olarak bir erkeğe en çok yakıştırdığım şey masaya yumruğu vuracağı yeri bilmesi ve vurunca da ses getirmesidir.
içtenlik ve tutarlı olmak
günümüzün tüm kaybedilen, umursanmaz, yerle yeksan edilmiş değerlerine sahip olması yeterlidir. alnı açık başı dimdik olan erkektir asıl "adam" olan ve "insan" olan, çünkü değerlerine sahip çıkmıştır, sadece kendine değil karşısındakine de sahip çıkmıştır ve kimseye vebal(!) borcu yoktur! o mağrur duruşu sergileyebilmek bambaşka bir duygudur ve bunu çok iyi bilir... yalnızlığından...
Dürüstlüktür şüphesiz.
Gözlerinin içine baktığında 'tamam işte bu' demek artık o kadar uzak ki şu devirde. Belki de her sorunu 'bu devre' bağlamak yanlışların en başında geliyor. Elbette ki her şey karşılıklı ancak bu 'kadın milleti' denen gruba önce sen adım atacaksın. Sen dürüst olmazsan ondan da dürüst olmasını bekleme, tabii çok iyi bir yalancı değilsen.
sağlam bir karakter.
gülümsemektir. *
benim için "r" leri söyleyememektir * .
günümüzde çoğu erkek öküz, o yüzden genelde bir erkeğe en çok yakışan şey insan olmak.
Kendisine ne yakıştığını bilmesidir. Her konuda.