bugün

Hiçbir zaman yatağa isteyerek girmeyecektir. Kendini sağlama aldıktan sonra da aşk peşinde koşacaktır. Ama bu sefer de kendi başına aynı şey gelir; çakalın biri parası için kendisini sever...
sanki başka türlüsü varmış gibi. kaç kadın parası, şöhreti veya toplumda konum sahibi olmayan erkeğe aşık? ha gençlikte anlarım. akıl bir karış havadayken ergen insan aykırı davranmak isteyip en olmadık kişilere aşığım zanneder. üstüne gittikçede inadına aşık olup hayatını siker. çoğu da platoniktir. eli eline değdiyse belki.
http://www.youtube.com/watch?v=86dmV31OoQw
kredi kartıyla evlenmiş kadındır.
umarım benim karşıma öyle insanlar çıkmaz. para, konum için sizi seçen bir kadın ileride zorda kalsanız size arkasını dönecek kadındır aynı zamanda.

k.bakmayın sözlük ama söylemeden edemeyeceğim böyle bir kadına göre eliniz daha iyidir en azından gerçekten size aittir.
maldır hem de ticari olanından. medeni kanuna değil ttk'ya(türk ticaret kanunu) tabidir. kocası da hem geliri belli bir çapı aştığı hem de ticari mal alım satımıyla uğraştığından dolayı tacirdir.
Aynı konuma sahip kadındır, olabilir. Böyle değilse adam çirkin kadın güzeldir, birbirlerini götürür dururlar işte. *
kadından beklenmeyecek davranış değildir. belki yapmayacak kadın da vardır ama azdır. bu güne kadar görmediğimdir...
sadece geleceğini düşünür. yüreğini değil...
para ve konum ile birlikte adamı terk edecek kadındır.
Seviyor rolünü iyi oynamaktan Oscar'a layık görülmelidir. Evlilik sadece para mı kardeşim! Eline para dışında da bişey geçecek(!)
Sevmediğin adamla nereye kadar...
kapitalist bir iş kadınıdır. ben deyim yalan, sen de dolandır.
Uzun dönem kiralanmış bir fahişedir, net.
realist kadındır. hayatı gerçekleriyle yaşar. ne kadar para o kadar aşk felsefesi geçerlidir.
Adına mantık evliliği deyip orospuluğunu gizlemeye çalışır.
hemen bir çocuk doğurup, eşine olmayan sevgisini de kesip, adamın ilk aldatma girişiminde fark edebilmeyi umarak, malların bir haylicesine el koyma planlarını hep hazırda tutan kadındır.
yazıktır, ayıptır, mide bulandırıcıdır...
Daha iyisini bulunca terketmesi büyük ihtimaldir.o yüzden öylece kalmamak için eş seçimini doğru yapmak gerekir ki hz. Ali bu konuda "iyi bir eş, huzurun başlangıcıdır.bu yüzden eşlerinizi iyi seçin" demiştir.aynı şekilde hz. Mevlana'da "güzelliğe bakma dost.şeytanın bile maşallah dediği kullar var.sen seni Allah'a yaklaştıranı baktıkça allah'ı hatırlatanı eş olarak seç." demiştir. Ne de güzel demişlerdir.
şunu herkes bilir ki kadınlar güce tapar. fakat mantıkta yanlıştır teori de doğrudur.
Bir kadınla güzelliği için evlenmek doğruysa , bir erkekle de parası için evlenmek doğrudur.
Bir erkekle parası ve konumu için evliliği seçmiş ise erkek bunun elbette farkında olup köleliği seçmiş kadındır. Eğer adam uyanıksa her şekilde parasıyla, puluyla vb. şeylerle baskın, üstün kişilik kuracağından mutsuz bir beraberlik olması kaçınılmazdır. Tez zamanda erkek kişisi sıkılıp, soluğu aile mahkemelerinin boşanma salonlarında alırlar. Kadın kişisi eğer uyanıksa adamı nafaka ödemeye mecbur edip ek gelir elde edebilir.
belki ağır olacak ama bir fahişeden farkı olmadığını düşündüğüm kadındır.
tek kelimeyle en akıllı kişidir.
buraya bir çok yorum girilmiş yok namussuz yok aptal yok bilmem ne diye. siz kör müsünüz nesiniz? etrafınıza bir baksanıza güzel kadınlar hep yakışıklı ya da sempatik erkeklerle mi evleniyorlar? hayır! kadınlar daha çok sözünü geçirip istediklerini yaptıracak erkeklerle evleniyorlar. güzel ve alımlı bayanlarla evlenen erkeklerse bunun gereğini yapıp onlara istedikleri hayatı sunuyor. alan memnun satan memnun yani.
gayet doğal bir evliliktir. sık sık görülür.
-aşkım ne kadar yakışıklığını olduğunu söylemişmiydim.
-ben iflas ettim biliyomusun.
-tipsiz.
haklı olan kadındır. geriye kalan şey herkes de var.
paraya aşık olmuş insandır..