bugün

Bir kızın erkekle arkadaşlığı, kız evlenene kadardır.Bitip gidecek bir şey için niye vaktimi harcayım? Açılıp reddimi yiyorum sonra konuşmuyoruz. Ne yapacaktım senin düğününe çeyrek altın mı takacaktım?
somut bir kazanımı olmayacaksa herhangi bir ilişkide bulunmayı tercih etmiyorum. gerek yok yani. kız başkasının yatağına girmeyi hayal ederken niye onla arkadaş olayım?
olmaz, ben meriç değilim, 30 yaşındayım ve bekarım. elbette tanıştığım kızları bi yoklamam, şansımı denemem lazım.
bunun olamayacağı, anayasaya bile konmalı bence.
kuru kuruya bir kızla arkadaşlık etmem mümkün değil, işin ucunda bir beklenti olması lazım.
Erkekler beraber olmak istemeyecekleri kadınla arkadaş olmaz.
Eğer kız çirkinse sadece arkadaş olarak bakılır. Onun haricinde olamaz kendimizi kandırmayalım.
(bkz: nihali sikecekler matmazel)
olamaz. NET
her zaman sevgili olabilme ihtimali vardır. arkadaşlık kapsamında erkekle kız birbirlerine sarılabilir yanaktan öpüşebilirler. fakat biri erkektir biri kızdır. ne kadar duygusal ve saf bir arkadaşlık ilişkisi varsa da bir yerde patlak verir. biyolojik istekler arkadaş tanımıyor. o kadar basit varlıklarız işte. zamanla ilişkide cinsel arzular kendini gösterir. çift, "bu böyle olmuyor bari sevgili olalım" der ve arkadaşlık sona ermiş olur.
en yakın kız arkadaşından hoşlanmaya başlayan ama ne hissettiğini anlamayan erkeğin teselli niteliğinde cevaplar alıp kendini avutmak amacıyla sorduğu sorudur. cinsiyetler tam tersi de olabilir.
olur gayet iyi olur hoş olur. Ki vardır da hani birkaç kız arkadaşım. He samimiyetinin fazla olanıyla bazen boyle ic gudusel olarak sahiplenme duygusu olusuyor, ama onun dısında bır sıkıntı olmuyor, tabii buna sıkıntı dersek.
bizim bi arkadaş var oldu o fakat ben olamayacağımı düşünüyorum.
tabi olur. kendime air somut kanıtlarım var.
yillardir olur tabi hammmniaaa ole seymi olur diye karsi ciktigim ancak bu gunlerde benimde icine dustugum durum , kiza soylesem dostlugumuz bozulacak belki oda benden hoslaniyor , soylemesem icimde kaldikca aciyacak , iki ucu boklu degnek.
Mesafeli bir arkadaşlıksa tabi ki olabilir. Ama yediği içtiği ayrı gitmeyen sürekli vik vik cik cik birlikte olunan bir arkadaşlıksa kız veya erkek fark etmez ikisinden biri niyeti bozup aşık olabilir. Her şeyin normali makbuldur.
olabilir. illa sevgilimi olmak zorundalar. bu mantık yüzünden çevremde bir tane erkek arkdaş yok arkadaş.
ileride ciddi ciddi bilimsel olarak (psikolojik, sosyolojik) araştırılması gereken mesele. belki ben yaparım bu işi kim bilir...
kesinlikle olur elbet olur neden olmasın iyi oldu çok güzel oldu.
mümkündür neden olmasın. ulan işiniz gücünüz bel altı.
Yes this is a pencil.
olur efendim, bal gibi olur.

mesela bir arkadaşım var bayan, yıllar yılı dostuz. çok sevioruz birbirimizi, geçen sene evlendi, evlenirken bile benden onay aldı, almasaydı zordu o iş yani.

bir tane daha var, onla hem dostuz hem arada bazen sevişiyoruz hatta, özellikle oral seks konusunda bir harika. yabancıya vereceğine bana versin, nolmuş yani?
olabilirler*~
olur gözükebilir ama içten içe bir taraf mutlaka bazı duygular beslemeye başlar, kaçınılmaz son.
En yakın arkadaşıyla evlenen biri olarak şunu söyleyebilirim ki, o işin sonu güzel olabilir.
Arkadaş olarak değil tabi ki. Bi alıcı gözüyle bakın derim.