bugün

Bana milyonlarca kere dediler, artık nefes alma fazında anlıyorum ne demek istediğinizi fazla kasmayın.
yani, söylenebilir elbette ama hassas bir konu sonuçta. kelimeleri dikkatli seçip kırıcı olmamaya özen göstermek lazım. "ne o lan yarrama dönmüşsün ahaha" denilebilir kibarca mesela.
kıllı götüne, şekilsiz burnuna ve kötü suratına Eyvallahta, yamuk sikini gördükten sonra çirkinsin demek biraz sahtekarlık gibi.
Elektrik alamadım çirkinsin senle çıkmam demenin kibar yoludur.
Esmerlikte fedonla kapışacak kezoların sanrısı.

Ayrıca kılsız göt mü var amucuk. iki ay götünüze epilasyon ya da ağda yapmayın da görelim sizinkini de. Çalı çırpı kaplar.
deyin yahu tutan mı var . hayatımda bana sadece bir kadın çirkinsin dedi ve onunla evlendim * dedim benim bildiğimi yüzüme şap diye söyleyenden zarar gelmez *
Fiziksel çirkinlikten bahsediyorsanız. Bu biraz kırıcı olabilir ancak ruhsal bir çirkinlik kadar kötü değildir. Bu arada para ve fiziksel güzellik bu kadar umursanması bence saçma.
yav aman heri sende. her kuşu öptük bi leylek kaldı dimi. bunu dert edecek kadar dertsiz isen şükret valla rabbine. ben konuştuğum gacı çirkinse olmaz der geçerim. bu kadar kasıntı yapmayın herşeyi.