bugün

aşağıda görülebilinecek ve moderasyonun yazar sorunlarını ne denli çözmeye meyyal olduğunu gösteren tabloyu bizzat yaşamanın hüznüyle sarfedilen ve türkiye cumhuriyeti başbakanı r. tayyib erdoğan'a gönderme yapan kalbi kırık yazar beyanatıdır.

--spoiler--
no: #41799
üye: forum chat tarzi entry giren kiz
tarih: 18.05.2011 23:32
durumu: acik - yeniden acildi. bekliyor.
şikayet: hiç düşünmek istemediğim bir şey ama yazarlar arasında ayırım yapılıyor gibi...

(bkz: sözlüğe çkz butonu gelmesi) başlığının altına onlarca espri içeren entry girilmiş olup (örn:
(şaka mı bu: çkz)
(maximilian, 18.05.2011 01:02)
:) :o :( /msj ?
(bkz: zall onaylı)
(hayrettinyapma, 18.05.2011 01:03)
çekiniz. yorum yok.
(bireysel icici, 18.05.2011 01:03)
(gbu: götünüzden buton uydurmayın)
(onthemove, 18.05.2011 01:03)
(çkz: anan zaaa xd)
(yavuzum backs, 18.05.2011 01:04)
(veriniz : uzaylıya) ) bunlar halihazırda durmaktalar iken benim entryim siliniyor.

ayrıca daha önce açmış olduğum ve içerisindeki en ağır ifade "ahlaksızlık" olan "hem türban takıp hem evlilik hayali kuran ahlaksız" başlığım argo içerdiği gerekçesiyle siliniyor. bu gerekçenin tamamen uydurma olduğu malum, silinme nedeni ideolojik.
sözlükte önemli olan formata uygunluk mu yoksa sizin ideolojinize uygunluk mu?
--spoiler--

--spoiler--

moderator: forum chat tarzi entry giren kiz selam,

entry numaralarını verirseniz işlem yapılacaktır.

teşekkürler
(05.06.2011 22:53)
--spoiler--

--spoiler--

forum chat tarzi entry giren kiz: cidden art niyetlisiniz, işine gelmeyen meseleyi habire alt komisyonlara gönderen millet meclisi gibisiniz.

çaylaklık cezam bittikten bir gün sonra yeniden çaylak yapıldım ve çaylak yapılırken silinen mesajlarımda altta resimde görünüyor;
http://i1106.hizliresim.com/2011/6/7/14654.jpg +

utanıyorum bu tutumunuzdan, yazık.
(07.06.2011 22:32)
--spoiler--

--spoiler--

moderator: trolllük yapıyorsunuz. böyle devam ettikçe daha çok çaylak olursunuz.ç
(08.06.2011 22:57)
--spoiler--

--spoiler--
forum chat tarzi entry giren kiz: trollük yapıyorsam trollük yaptığımı düşondüğünüz entryleri silersiniz. hoşgelmiş 8. nesil yazar yazmak trollük mü? silik kutuma bakar mısınız...
(08.06.2011 23:38)
--spoiler--

--spoiler--
moderator: forum chat tarzi entry giren kiz selam,

entrylernizi canlandırma isteği gönderin. işleme alınacaktır.

teşekkürler
(10.06.2011 11:50)
--spoiler--

--spoiler--

forum chat tarzi entry giren kiz: ya sanırım ben derdimi anlatamıyorum;
ben yapılan haksız bir uygulama ile ilgili memnuniyetsizliğimi ifade etmeye çalışıyorum yoksa entrylere canlandırma isteği göndersem ne, göndermesem ne?

velhasılı kelammevzuyu daha uzatmanında anlamı yok sanırım, eğer siz bu(http://i1106.hizliresim.com/2011/6/7/14654.jpg +) sebepten entrylerimin silinmesini ve çaylak yapılmamı vicdani buluyorsanız sorun yok.

(bkz: bir derdim var butonu benim için bitmiştir)
--spoiler--
moderatörlerin ilgisizliğine içerlenen bir yazar bünyesi ve fiyakalı tripleri.
sözlük formatının olmadığı yerde herşeyin bitmesinin bir parçasıdır. aç oku be güzelim kedi gibi miyavlama sonra ben henüz formata uygun adam akıllı bir yazına rast gelmedim.
çoktan uzaklaştırılması gerekirken hala sözlükte yazmasına izin verilen yazarımsı hezeyanıdır.