bugün

kesinlikle yaşam süreci içerisinde her defasında tanık olduğum gerçektir.

şimdiye dek hiç bir ateistin inançsızlığını bir sömürü objesi olarak gören, bilen yoktur kanaatindeyim. en azından 40 yılda ben rastlamadım. fakat hemen her şakirtin, inancı ile insanları sömürdüğüne günde 100 defa şahit oluyor bu memleketin insanı.

not: ateist değilim fakat onlarca ateist arkadaşım oldu. cemaati de yakından tanıyacak kadar gördüm, duydum ve dinledim.
(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
hbbia dan yola çıkılması durumunda geçerli olabileceğine kanaat getirdiğim önerme.
bunu diyen birisinin cezası recmdir. ya da kişisel olarak parmaklarını da çekebilirsiniz.

ama islam hoşgörü ve barış dinidir unutmayın.
(bkz: yazar burada kendi görüşünü belirtmiş)
yüce rabbim diyor ki leküm diniküm veliyedin.

o zaman dini, inancı sömürmek neden?
belki 100 şakirt belki 1000 şakirt, bu önemli değil. önemli olan 2 şakirdin bir ateist edemeyeceğidir. yani birey olarak biraz eksikler.
şakirt (cahiller için düzeltme: şakird) kur'an tahsili gören talebe mantığından gidersek doğrudur. zira türk ateisti kemalizim dinine mensuptur, çok ama çok dogmatiktir, itaatkarlıkta mevlevi dervişleri solda sıfır kalır. böyle robotik bi adam değil 100, belki de 1000 şakird eder.
gereksiz insan söylemidir.insanları bu şekilde karşılaştırmak seviye yetersizliğinin göstergesidir. komünizme göre herkes eşitti üstelik ? * *
bak buraları görüyosun hep ateist.. bunu iyi bilsinler..kendilerini ayaklarını denk alsınlar..akıllı olsunlar yani..el elden üstündür yani..bence 1000 ateist 10000 müslümanı yok eder..* *