bugün

(bkz: ortalığı kokutmak)
hızlı bir şekilde viraja girip artislik yapayım derken orta refüje çıkmak.. ben değil bi arkadaş..
(bkz: cinayet)

kesinlikle yapılabilir. Bir anlık dolduruşla gazla.

lise yıllarım sene 2001 kartal da ayazma taraflarında geziyoruz arkadaşlarla. Etrafta anadol kamyoneti ile gezip karpuz satan bir adam var herkes tanır. Yanımızdaki arkadaşlardan biride bunun akrabasıdır. Bu esnaf olacak piç arkadaşımıza derki xxx ablana laf attı kahvenin önünde. Birde gaz verir git kalçasından tak bıçağı bir bok olmaz diye. Bizim arkadaş iyice tribe girer yapma etme lan manyak mısın gel beraber saldıralım döver bırakırız desek te dinlemez ok yaydan çıkar gazı alan çocuk o akşam laf attı denilen herifi bıçaklar. Ama o ibnenin söylediği gibi kalçadan değil hayalarından bıçaklar. Herif ölür. Çocuk halen cezaevindedir.

olaydan sonra ablası böyle bir laf atma olayının olmadığını söylemiştir bizde bu akrabası olacak karpuzcu piçi azmettirmekten hapse attırmak için mahkeme mahkeme gezmiştik. O ifade senin bu ifade benim o yalan şu gerçek. Olan şey ise haybeye gaza getirilen bir çocuk ve ölen bir adam.
benim için düğünde oyun oynamak.
(bkz: FONDiP)
yoldan geçen adama yumruk atmak.
(bkz: araba kullanmak)
konuşmak.

eğer helyum gazı ise komik olunacaktır.
(bkz: osurmak)
Gecenin anlam ve önemine binaen aklıma gelen eylem.