bugün

ya niye açarsınızki böyle bir başlık sonuç o kadar bariz bir şekilde belliki bunu tartışmak bizim için vakit kaybı olur.kısacası binali yıldırım ekrem imamoğlunu çok büyük bir üstünlükle yenecektir.
seçim sonu kimse ağlayıp zırlamasın binali yıldırım bu karşılaşmayı çok büyük bir farkla alıcak.sebebi ise ekrem imamoğlunun 4 yıl gibi bir sürede beylikdüzüne bir şey getirmemesidır ekrem e güvenim yok.
seçim sonu kimse ağlayıp zırlamasın binali yıldırım bu karşılaşmayı çok büyük bir farkla alıcak.sebebi ise ekrem imamoğlunun 4 yıl gibi bir sürede beylikdüzüne bir şey getirmemesidır ekrem e güvenim yok.
faydalı bilgiler serimizde bugün ekrem imamoğlunda ve binaliden bahsedelim
ekrem imamoğlu çok yeni bir isim 4 yıl beylikdüzünü yönetti hiç bir başarı sağlamadı orda
binali yıldırım ise yılların eskitemediği bir isim oldukça tecrübeli
siz karar verin ben olsam binali derdim.
binali yıldırım doğu batı sentezini iyi yapmış bir isim özünden kopmayarak köylü milletin efendisidir düşüncesiyle türk halkının gönlünde taht kuran isim rakibi ekrem imamoğlu ise rakiplikten bir o kadar uzak sadece beylikdüzünde tanınan vasıfsız bir eleman.
binali yıldırım doğu batı sentezini iyi yapmış bir isim özünden kopmayarak köylü milletin efendisidir düşüncesiyle türk halkının gönlünde taht kuran isim rakibi ekrem imamoğlu ise rakiplikten bir o kadar uzak sadece beylikdüzünde tanınan vasıfsız bir eleman.
binali yıldırım ın yıllardır türkiye ye yaptığı hizmetler belli özellikle ulaştırma bakanlıgı yaptığı dönemlerde istanbulu bir hayli ileriye taşıdı.ekrem imamoğlu ise ne yapacağı veya yaptığı hiç bilinmeyen bir isim istanbulda başarı sağlayamaz.
binalı yıldırım bu güne kadar halkın gönlünde taht kurmuş, vazifelerini ve görevini bu güne kadar layığıyla yerine getirmiş bakanlık,başbakanlık,meclis başkanlığı görevince adil ve sevecen tavırlarıyla milletini etkilemiş,anadolunun has çocuğu diyebiliriz. ekrem imamoğlu ise beylikdüzünde iyi sayılabilecek işlere imza atsa da istanbul büyükşehir başkanlığının ağırlığını kaldıramaz. bir yanda büyük işlere imza atmış büyük adam binali yıldırım, diğer yanda ise büyük atmaya çalışan küçük adam ekremcik.
sağ tarafım sensin sol tarafımda sen binali yıldırım.ekrem imamoğlu hakkında pek açıklama yapmak istemiyorum çünkü başarısız bir isim.bir insanın hatalarını görüp söylemektense binali yıldırım ın başarılarını övmeyi tercih ederim.
bu tür vs lere karşıyım.bir taraf çok güçlü diğer taraf ise kendini kanıtlayamamış küçük bir isim.yani insan bazı seçimlerde arada kalır ya işte bu seçimde hiç arada kalmıyorum seçim belli binali başkan istanbula gel.
ekrem imamoğlu gibi çok konuşup boş konuşmaktansa binali yıldırım gibi az ve öz olmayı seçerdim.bu versus un sonucu açık ara farkla ortada binali yıldırım büyük bir farkla ekremi yenecektir.
yani çok büyük bir kapışma olmayacak veya olamaz.Binali yıldırım istanbul için en uygun ve en dolu adamdır.ekrem imamoğlu ise ne yaptıgını ne konustugu anlaşılmayan tanınmayan bir isim.
Karşılaştırılması binali yıldırıma hakaret niteliğinde. Bir tarafta uzun dönem ulaştırma bakanlığı yapmış son başbakan ve şimdiki meclis başkanı. diğer tarafta belikdüzünü 5 yılda mahvetmiş bir belediye başkanı.söylecek başka bir şey yok iyi günler.
binalinin ekremi su niyetine içeceği versustur. evet..
Bir tarafta ayrıştıran vesayet,
Bir tarafta birleştiren cumhuriyet.

Not: binali 2. Davutoğlu vak' ası namzetidir. istanbulda kıpraştığı anda siyaseten ipini çekerler.
imamoğlu ise yeni bir soluk. Yurdum insanının daha fazla ayrışmaya tahammülü kalmadı. imamoğlu istanbulda bunu başarabilir.
biri dürüst diğeri yalancı.

madem korkunuz yok tekrar sayalım diyor.

diğer yerlerde korkunuz olduğundan mı saydırmıyorsunuz?
https://youtu.be/p4bqs0MYrfI
imamoğlu az sonra mazbatayı alacak, peki binali yıldırım sözünde durup tebrik edecekmi.

Merakla bekliyoruz.
ben gülüyorum.

görsel
ekrem bey , üst üste 2 belediye seçimini kazandı.
binali bey , üst üste 2 belediye seçimini kaybetti.
Dün tv'de izlediğim farktır.

Ekrem bey mezarlığa giderken, Binali beyi görerek aracını durdurur ve selam vermek için iner aralarında geçen diyalog;

imamoğlu; Nasılsınız?
Yıldırım; iyi, sen nasılsın?

Bunun üzerine kazananı siz belirleyin.
bilgi birikim deneyim karizma yönünden binalinin ekreme açık ara fark atacağı versustur. net...
Ysk nın istanbul seçiminin Tekrar edilecek olması kararının ardından tüm gözlerin yine kendilerine çevrilmesi durumudur. Fakat sanki binali bey isteksiz. Özellikle Seçimin yenilenmesine karşın bir memnuniyetsizlik sezilmekte. Bu duruşu ve önceki açıklamaları bu meyanda. ekrem imamoğlu ise sanki daha hazır daha umutlu bir yaklaşım sergiliyor. Kazanmaya daha çok istekli olduğu her halinden belli. Tabiki bu analiz adayların bağlı olduğu partilerinden bağımsız olarak düşünüldüğünde böyle görülmekte.
Çalışkanlığı ve tecrübesi ile Binali beyfendinin açık ara alacağı versus.
köylüyle aydının versusudur.