bugün

ekrem imamoğlunu çıkarsan vs kazanır. öyle bir versus. bir tanesi dişi ile tırnağı ile kazıyarak istanbul büyük şehir belediye başkanı olmuş. diğeri reyisi hangi mevkiyi uygun görürse o koltuğu işgal eden kendi fikirleri bile olmayan birisi. istanbul tercihini iyice yapacak kimse merak etmesin. apo piçinden medet umanlar bir kez daha sandığa gömülecek. bu sefer ne uydururlar bilemeyiz.
Bi solcu olarak binali yıldırım derim,ama imamoğluna oy verdim.
Uzaktan kumandalı araba Vs mercedes.
https://twitter.com/thema.../1134076859841417218?s=09

fark ortada. evet
tabii ki ekrem başkan...adam seçilmiş başkan...ötesi var mı?... hakkını çaldılar. bunu akgötler de biliyo.
görsel
evet..
hırsızlık yapılmazsa ve ysk yine iptal etmezse ekrem imamoğlu alır.
binalinin ekremi leblebi tozu gibi öğüteceği versustur. evet..
orantısız güç. favori ekrem olarak tabii ki.
görsel
Vs alır.
ŞU AN SKOR binali yıldırım 0 - 1 ekrem imamoğlu şeklindedir.

2 sıfırın oranı 1,00.
köylüyle aydının versusudur.
Çalışkanlığı ve tecrübesi ile Binali beyfendinin açık ara alacağı versus.
Ysk nın istanbul seçiminin Tekrar edilecek olması kararının ardından tüm gözlerin yine kendilerine çevrilmesi durumudur. Fakat sanki binali bey isteksiz. Özellikle Seçimin yenilenmesine karşın bir memnuniyetsizlik sezilmekte. Bu duruşu ve önceki açıklamaları bu meyanda. ekrem imamoğlu ise sanki daha hazır daha umutlu bir yaklaşım sergiliyor. Kazanmaya daha çok istekli olduğu her halinden belli. Tabiki bu analiz adayların bağlı olduğu partilerinden bağımsız olarak düşünüldüğünde böyle görülmekte.
bilgi birikim deneyim karizma yönünden binalinin ekreme açık ara fark atacağı versustur. net...
Dün tv'de izlediğim farktır.

Ekrem bey mezarlığa giderken, Binali beyi görerek aracını durdurur ve selam vermek için iner aralarında geçen diyalog;

imamoğlu; Nasılsınız?
Yıldırım; iyi, sen nasılsın?

Bunun üzerine kazananı siz belirleyin.
ekrem bey , üst üste 2 belediye seçimini kazandı.
binali bey , üst üste 2 belediye seçimini kaybetti.
ben gülüyorum.

görsel
imamoğlu az sonra mazbatayı alacak, peki binali yıldırım sözünde durup tebrik edecekmi.

Merakla bekliyoruz.
https://youtu.be/p4bqs0MYrfI
biri dürüst diğeri yalancı.

madem korkunuz yok tekrar sayalım diyor.

diğer yerlerde korkunuz olduğundan mı saydırmıyorsunuz?
Bir tarafta ayrıştıran vesayet,
Bir tarafta birleştiren cumhuriyet.

Not: binali 2. Davutoğlu vak' ası namzetidir. istanbulda kıpraştığı anda siyaseten ipini çekerler.
imamoğlu ise yeni bir soluk. Yurdum insanının daha fazla ayrışmaya tahammülü kalmadı. imamoğlu istanbulda bunu başarabilir.
binalinin ekremi su niyetine içeceği versustur. evet..
Karşılaştırılması binali yıldırıma hakaret niteliğinde. Bir tarafta uzun dönem ulaştırma bakanlığı yapmış son başbakan ve şimdiki meclis başkanı. diğer tarafta belikdüzünü 5 yılda mahvetmiş bir belediye başkanı.söylecek başka bir şey yok iyi günler.
güncel Önemli Başlıklar