bugün

dinsel kostüm ideolojik tercihtir ve eleştirilebilir.
güzide ülkemin gelişememiş sol kesimidir. sonrada diyoruz ki bu ülke neden gelişmiyor? bunlar dış görünüşe göre, başındaki örtüye göre zeka değerlendirmesi yapabilen ama aslında bir sikim bilmeyen ezik bir güruhtur.
ya kemalist ya ateisttirler ya da ikisi birden. zeka seviyeleri bunu gerektirir.
terbiyesizlerdir. ayıp lan. sırf sevmediğin bi adamla evli diye o kadar laf edilir mi bi kadına. aile bakanına da oldu aynısı. boktan icraatları, yersiz gafları, sürüyle hatası dururken, tipine biçimine laf edenler oldu. eleştiri bu değil amk!
varsa hatası ki saysan milyon eder, kocasını eleştir. bu kadın hakkında ne biliyorsun?
dünyanın en kötü insanı olabilir eylemlerinden dolayı belki, işte o zaman yaparsın eleştirini. hele bi durun lan, kadın bismillah desin.

sırf çirkin diye bu kadına akıllarınca laf sokanlar, bana selam bile vermesin. ben ondan daha çirkinim.
Kadını ,oğlunu falan bunlari okurkeb dusunun, uzulurler , bir anneyi böyle uzmek yakışmaz kimseye, kişiyi değil yaptığı işleri eleştirin.
Çirkindir lan işte, siyasi kısmı beni ilgilendirmiyor fakat çirkindir yani bu kadar. Göt'e göt demek bizim deyimlerimizden değil miydi ne oldu şimdi?
Dur bir bakayım. .
kendisini tanımıyoruz. hikyesini de bilmiyoruz. kamuoyuna yansırsa aldığı eğitimi vs tartışırız.

(bkz: rabbime sordum cleveland dedi)
Ulan bizim kamyoncu Ziya abinin aynısı sadece başı örtülüsü.
o sadece binali'nin eşi olmak sıfatından öte, türkiye cumhuriyeti'nin 2. hanımefendi sıfatını taşıdığı için değerlendirilmeye değer görülmüştür, görülecektir.
güncel Önemli Başlıklar