bugün

eti hoşbeş. ne çok yeyince rahatsız ediyor, hem de ağzı tatlandırıyor.
ton baliği derim gerci a101 de de ayni fiyata benzerini satiyolar tat olarak muazzamlik degil de daha cok ucuzluguna ve cokluguna yarsiyorum dardanel ton denilen sey 18 lira olurken bimdeki 10 lira yani yarisi fiyatina gibi bisey gerci bir de yas pastasi vardi ama o bozdu.
Hindistan cevizli bir paketinde 6 adet olan bir çikolata vardı. 2013'te 1 tl idi. Geçen baktım 2,25 olmuş. Yuh dedim.
ton baliği derim gerci a101 de de ayni fiyata benzerini satiyolar tat olarak muazzamlik degil de daha cok ucuzluguna ve cokluguna yarsiyorum dardanel ton denilen sey 18 lira olurken bimdeki 10 lira yani yarisi fiyatina gibi bisey.
lavaş. ısıt ısıt ye. ısıtamazsan da ye. güzeldir.
adora 6'lı dondurma.
beypazarı kurusu vardı, rahmetli.
Çiğ köfte ve lavaș.
Delites incir dolgulu bisküvi.
görsel
osmanoğlu marka mozaik pastası vardı, iki sene önce satmayı bıraktılar. o satılıyor olsaydı mozaik pasta derdim. ama şuan aynı markanın çikolatalı pastası oldukça başarılı, ayrıca bimde satılan cheesecake ve tiramisu pastaları da pek çok pastaneciden daha iyi diyebilirim.
alınabilecek şeyler vardır da, muazzam değildir. abartmayın.
barbunya pilaki.
öğrenci dostu bim'den tecrübeyle sabit kişilerin önerisi doğrultusunda alınabilecek çok da güzel olmasa da iyi denebilecek şeylerdir.

öğrenci iseniz barbunya pilaki alabilirsiniz.