bugün

terbiyesizliktir. (bkz: emre belezoğlu) ve (bkz: gökhan töre) herkes anlayabilsin diye ortak bir dilde ingilizce olarak (bkz: fuck you) yada (bkz: you fuck n neggar) derken (bkz: slaven biliç) sadece sırpların anlayabileceği dilde sırpça küfür etmesi olayıdır. biliç'i kınıyor, emre'yi örnek almasını tavsiye ediyoruz.
Benim de an itibariyle teyit ettiğim gerçektir. Bu biliç çok çirkefmiş abooov evlerden ırak. Şaka lan şaka sözlükteki herkesi sikeyim sana bir şey olmasın biliç.
bu nesil bülent korkmaz'ları falan gördüğünden çok etkilemeyen hadise. neymiş gazeteden bir arkadaşım var da teyit etti.
Yalandır.

Emre hırvatça bilmez.
az bile etmiştir. emre denen karaktersiz mahlukata az bile söylemiştir. emre ve türevleri sahalardan silinmedikçe futbolda kardeşlik, barış gibi laflar romantizmden ileriye gitmez. uzatmanın manası yok. emre ve türevleri için edilenler, yapılanlar azdır.
başkanı da gerekirse hakem odasını basarım, götün yiyorsa sende bas tarzında açıklamalar yapıyorsa artık bu ligi takip etmenin ne manası var. türk futbolu bu kadar dibe vurmamıştı. yazıklar olsun.
Kesinlikle doğrudur. Hırvat bir arkadaşım "ananı sikeyim bücür orospu çocuğu" dediğini doğruladı evet.
küfürsüx futbol mu olur beyler???

top oynayıp küfretmeyen adam varmı acaba?

olur böyle şeyler fazla abartmamak lazım bu ne ilk küfür nede son olacak hakem görürse cezalandırır görmemiş demekki ikiside atılmamış.
(bkz: ELROND UN Aragorn A KÜFRETMESi)
EDiT: ELFÇE BiLEN ARKADAŞIM TEYiT ETTi.
bilici koruma timinin zoruna gitmiştir.
bir allahın kulu da çıkıp "ulan 30 bin kişinin olduğu statta biliç neden sadece kendisi ve yardımcısı jurjevic'in anlayacağı bir küfür etsin ki." demiyor ya ben ona şaşıyorum. eğer böyle bir küfür edilmişse bile şahsa yönelik olmadığını küfrü hırvatça etmesinden anlayabiliyoruz. emre belözoğlu da türkçe küfür edebilirdi gayet tabi ama o direkt şahsa saldırı amaçlı yaptığı için biliç'in de anlayacağı dilden ingilizce olarak etti bu küfrü.

yani ispanyolun biri gelip bana "fuck off" dese, hem de kendi evimde, yüzüne karşı söylemesem de ben de sesli bir şekilde "ulan anasını siktiğimin çocuguna bak gelmiş bizim evimizde bize küfür ediyo" derim yani. yaparım bunu.
An itibari ile iddia edilen olaydır. Sokaktan 10 kişi çevirin fuck off tarzı küfredin en az 5'i size dalar. Fakat aynı 10 kişiye hırvatça küfredin 1 tanesini anlarsa ben de bir şey bilmiyorum lan. Ben karşımdakine küfredeceksem en azından onun anlayacağı dilde küfrederim koca statta kimsenin anlamayacağı dilde değil.
piçku dediyse küfürdür. hırvat bi arkadaşım vardı, kızınca amerikalıların "fuck" demesi gibi "piçku deyip dururdu.
etki tepki meselesi arkadaş bu.yani hala emre yi aklama olayını ben anlamıyorum . her işi bıraktın gittin çevirmen mi tuttun.niye yaptın yani sırf emreyi aklamak için mi?
savaşma sövüş demiş adamlar.
anasının amını siktiğimin futbol fahişesi demiş. sırpça-hırvatça'yı çok iyi bilen bir arkadaşım var. o da teyit etti.
(bkz: biliç in emre ye hunharca küfür etmesi)
ingilizce'yi götü kadar bilen Emre'nin bile ingilizce küfrettiği ortamda, 6 dil bilen hukuk mezunu adamın, Hırvatça küfür etmesi ilginç.
bence yanlış yapmıştır,

doğrudan Türkçe ana avrat dümdüz gitmeliydi ki, emre tam olarak anlasın hak ettiği muameleyi.
doğrudur.bizim kamyoncu rodaci abiyi aradım. haberler kötü beyler.
(bkz: veli nin emre ye sanskritçe küfretmesi)
ben bir boşnağım ve türkçeyi bile 10 yaşımda türkiye'ye göçünce öğrendim.
sırpça- boşnakça- hırvatça- bulgarca arasında türkçe ve azericeden çok daha az fark var.
videosu varsa bakıp sözlüğü aydınlatabileceğim konu.
emreye az bile yapılmış. Fazlasını hakediyor.
uluslararası sahada futbol oynamnış takımında sırp'ı, hırvatı, alman'ı ingiliz'i afrikalı oynamış birinin bir dildeki küfrü bilmemesini bekleyenler var. erman toroğlu anlatmıştı hakemken bir sırp futbolcu buna sırpça sin kaflı küfür ediyor erman'da kırmızıyı basıyor ve raporuna yazıyor. şimdi erman derin bir sırpça mı biliyor. hayır takım arkadaşlarından öğrendiğini biliyor.

hırvatça niye mi küfür ediyor biliç. sözüm ona kimse anlamayacak ya çakallık yapıyor.
olayı bilmiyorum ama emre hak etmiştir. (bkz: bücür ağa)
Biliç oldukça hırslı ve tecrübeli bir teknik adamdı. Çok kısa kaldı Türkiye de.