bugün

Bir zaman sonra her yemekte arıyorsunuz. Alışmamak lazım aslında.
alıştıktan sonra dizi izlerken yemek yeme isteğinin geldiği bir evre başlıyor. o biraz kötü.
televizyondaki çizgifilm eşliğinde yemek yiyen bir neslin devam ettirdiği gelenek.
kimilerinin anime izlerken gerçekleştirdiği eylem.
birileriyle izleyeceğin televizyonun yoktur. zaten tv idame ettirecek düzende bir hayatın yoktur. yemeğini yanında yiyebileceğin birileri yoktur. akşam herkes sofrada olacak mantığı karakterlerinle bütünleşir. o akşam yemekte hep birlikte karşılıklı hayatlar paylaşılır.
the walking dead izlerken ton balıklı salata yemem mesela ton balıklı salatasız twd mi olurmuş?
Kessinlikle Walking dead beraberinde sandeviç yada köfte ekmek candır . Mideniz her ne kadar sağlam olsada o kusma ve fışkırtma sahnelerinde sulu yemek kaşıklamanız işin keyfi boyutunu kaçırıyor
Anime izleme alışkanlığım var. Tek başıma başladım şuan 5 kişiyiz. Tarikat olma yolunda ilerliyoruz.
en güzel fantazilerimden biri rahatlatıyor beni.
Bazen film izleyerek de yapılabilen eylemdir.
günde 2 kere yaptığımdır. sabahları yabancı dizi. işten sonra akşamda film izleyerek. üstüne yok.
Çok yemenize neden olur. Beyin yemek yediğini algılamalı.
Evde tek başına olduğumun kanıtıdır. Eğer evde başkaları varsa o yemeğin boğazımda kalması için namaz bile kılarlar üstelik "elektrik parasını sen mi ödüyorsun? " diye sorarak dövecekmiş gibi bakarlar...
Yalnız başıma yemek yerken canım sıkılmasın diye yaptığımdır.
kulaklığı takıyorum yemek yiyorum katur kutur seslerden filme ve diziye odaklanamıyorum.
yemek yerken muhabbetten sonra en keyif aldığım aktivitedir. tek başına yemek yerken sıkılan bir bünyenin derdine devadır, özellikle anime tercihimdir.
(bkz: yalnız yiyen yalnız ölür)
sigara uyuşturucudan beter bir bağımlılıktır.