bugün

gözümde artık pek bi değeri olduğunu sanmadığım Yazarımsı kişilik. ulan şerefsizim ağlamıştım lan. tez için değer miydi burda yüzlerce kişiyi üzmeye. ismini de sol frame de görünce hayır mübarek ramazan gününde sözlük ahalisi hatırlamıştır diye mutlu olmuştum. vay be. ulan kimseye güven kalmadı şu dünyada.
Uludag sözlügün en büyük trollemesi ile karsi karsiyayiz. Lan amin oglu niye gebermedin lan.
Tek çaresizliğin ölüm olduğu dünyada bu kadar insanı üzmek sana yakışmadı.
Ölmediğine sevindim. Bu kadar inançlı acılı birinin sırf tez hazırlamak için insanların duyguları ile oynaması. Ne bilgeligine ne de salihligine yakışmadı.
Ayıp ettin.
Tezine sokayım. Lan burada anasını, bacısını, babasını sevgilisini bu hastalıktan kaybetmiş insanlar var allahın belası. Ki o insanlar senin için yas tuttu. Başlığını takibe aldı. Şimdi senin yaşadığına sevinemiyorlar bile. Keşke her yitirdiğimiz tez konusuydu deyip dönebilse senin gibi. Bu da tez kanundur şimdi senin. "sosyal ağlardaki insanlara yalan söylendiğinde verilen tepkiler" diye bir tezin konusuna daha girdik sanıyorum şimdi.
Edit; keşke, öldüğümü kuzenim yazmış ben tedavi oldum iyileştim diye dönseydin, birilerinin acılarına umut olurdun.
Ahahahha. Sozlugun en buyuk trollugunu yapmistir.
oha lan. allah cezanı vermiye. çok oralı olmamıştım, iyi yapmışım.

kandırıkçı bir yazar.
Ulan harbiden üzülmüştüm. Çok da inandırıcı anlatıyordun. O kadar dualar okudum. Yazıklar olsun. Resmen duygularımızla oynadın. insaf be!
meşhur olan adamdır. arap bak ben şu an çaylak bir yazarım. şu an bunu okumuyorsun. ama , şunu iyi bir düşün. insanların temiz duygularını istismar etme. evet.
açık söylemek gerekirse ne inandım nede üzüldüm.
sana söyleyeceklerime gelirsek böyle şeylerin deneyi olmaz birgün başına gelir veyahut hastalık değilde bir kaza geçirir ölebilirsin. yalandı gerçek oldu gibi. burda masum iyi niyetli insan çok bunu suistimal edip kullanmak sana yakışmadı. tabi bu senin vicdanına kalmış için rahatsa ne mutlu sana. ne diyelim umarım pişmansındır ve uzun bir ömrün olur.
(bkz: niye ölmedin lan teres)

görsel
yalnız cidden şurdan gak guk deyip gitsem bir kişiyi inandıramam bir kişi helvamı kavurmaz. naptın sen salih yakıştı mı bu gençlerin bu sıcak ailenin duygularıyla oynamak öğrencisin sen kaynağın var databeysin var bizim samime duygularımıza mı kaldın ulan ben yaşar usta evet birdaha böyle bişey yapmana izin vermem , ne diyorum ben lan. puşt musun kardeşim?
bi siktirgit yrkk :D
Yaşadığı için sevindik, i.neliği için ise küfrettik dediğimiz bir yazarımsı..
Bitirme teziymiş..
Hemde insanların duygularıyla oynamak adlı bir bitirme tezi.. yalnız bu yolla yazılmış o tezden bir hayır gelmez ..
Türkiyede tez yazmanın basitligi ve kalitesizligi diyebiliriz bilim dedigimiz şey bence bu değil bu bir çaba bile degil kopyala yapıştrdan oteye gidemedigimizin bir gerçeği.
Bende ramazan ayinin ilk günü fatiha okumak için uplandi sandim meger göt alay etmis bizle.
Bu çükko kesin yüksek lisansını bilecik şeyh edebali üniversitesi'nde yapmıştır.

Giremeyeni dövüyorlar zira.

(bkz: vurun la vurun daha ölmedi)
öldüğüne üzülmüştüm yaşadığına sevinemedim. öyle bir kişi.
(#31604267)

bak bakalım aylar evvel ne demişim senin için.

eksiklerle dolu bir hikaye uydurdun ve kurgusu berbattı. yemedik lan bunu bil.

ama buradaki temiz kalpli insanların duygularını da sömürmeyi başardın tebrikler.

Böyle sosyal deney mi olur lan? bunun neyini deneylemiş oldun ha?
(#31609461) şerefsizliğin master yapmış kişisi.
Aslında bu tür şeyler fazla sikimde olmaz ama şimdi buradaki insanlar başka zaman gerçekten ihtiyacı olan birine yardım ederken iki kere düşünecek.

Belki de sonra enayi yerine koyulabilirim diye yardım etmeyecek.
Senin zihniyetin yüzünden başka insanlara güven azalacak. Tezinin amk ben senin. Bir de kobay diyo la.

Ayrıca senin tezinin konusu "nasıl şerefsiz oldum" olsa tam not alırdın.
tez zamanda ölmen dileğiyle *
Ben konuya yabancıyım anladığım kadarıyla millet tez ayağına keklenmiş. Sözlüğün mantalitesi diğer sosyal ağlara göre çok farklı buradaki insanların çoğu zaten duyarlı hisli yazmayı seven insanlar çoğu facebook twitter vs kullanmayan insanlar. Sosyal ağlardan kasıt nedir? Her ağ farklı amaca hizmet eder. Yani sen sözlükle bir vine'ı bir scorp'u neydi o check in yaptıkları yer orayı diğer ağları bir tutamazsın. Açıklayıcı bir ifade değil kanımca. Ayrıca tez yazacak yetkiye ulaşmışsın sorarım bu yaptığın etik mi? Çunku insanların coğu burada kendi hayatlarından kesitler sunuyor. Çoğu insan burayı sosyal ağdan öte bir sey olarak benimsiyor. Bir kere burada isim kavaramı yok kimliğin yok sadece bir nickle ve baslık yönlendirilmeleriyle buradasın. Tek hesaptan 3 kişinin yazmadığını nereden bileceksin? Ne kadar güvenilir araştırman? Her şeyi geçtim tez aşamalarinı yazarken hocanın tepkisi ne olacak? Kabul edilirse de kaldirsinlar universiteleri açsınlar ulan medreseleri hak ediyor birçoğunuz.

Bu arada zall ne diyor bu işe?
Bilge adam salih artik göt veren salih olmustur benim için.
Şimdi çıkar gençler aslında buda deneydi ben öldüm mk öteki taraftan yazıyorum der. Yine yersiniz siz mk.
Ulan şu kadar insanı can evinden vurdun, üzdün, duygulandırdın, belki de ağlattın. Bu insanlar o kadar inandılar ki sana gelen ölüm haberini görmeden önce bildirime bakıp belki kurtulmuştur ümidiyle baktı nickaltına. Aklım almıyor ya, ölmediğine sevinemedi bile insanlar.

Pes. Neyse bir şey demeyeceğim daha fazla.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar