bugün

ne kadar farklı bir tipin olursa olsun, bazen insanların seni hatırlayabilmesi için bir nişana ihtiyacı olur. heh der "o yüzüğü kocaman olan adam vardı ya," ya da "yok muydu o alaycı kuş bilekliği olan kız" diye hatırlar aniden.

bunu geçtim, aksesuar bir tarz göstergesidir. kimi zaman bir müzik türünü bir kitabı da simgeleyebildiği gibi, bazen de sadece kıyafetine kombin ettiğin güzel bir görüntüden ibarettir. şıklık katar.

hayır takmıyorsan takma kardeşim. takana niye laf ediyorsun? gerçi bizim memlekette huy bu, bir şeyi yapmayan yapana mutlaka bok atar. atın! bir gün elinizde kalan o bokun tek kârınız olduğunu siz de fark edeceksiniz.

tanım: herkes kadar insandır.
kendisini güldüren erkeklerden hoşlanır.
10 senede bir moda olan akımdır, 90larda deri şeritlerdi bu şimdi bileklik saat takın genjler hiç bir zaman modası geçmez ebatları değişir sadece, bir de ihtiyaçtır zaten. ılıklık yapmayın.
Geydir veyahut getlik yolunda emin adımlarla kırıtarak yürümektedir. Aşın şu ibnelikleri.
Dönmeye meyilli olan erkek(?!)tir.
akıllı adam akıllı bileklik takar.
bir sonraki aşama, bilekliklerin içine "şirinlik muskası" yazdırmak olabilir.
bazılarına çok yakışıyor..
görsel
Takıyoruz efendim!
altın zincir şeklindeyse oto galericisidir.
toptur.
herkesin hayatına kimse karışamaz erkeği.
Cool bir görünüme sahiptir.
Hiç takmadım şuan takmaya karar verdim evet başka tatlı olan şeyler varsa söyleyin.
Ali Koç’un taktığı Fenerbahçe bilekliğindense adamdır adam. Evet.
Bunu her yerde dile getirmese/göze sokmasa daha tatlı olacak erkektir. Litfen böyle şeylerle hava atmayın.
erkek mi? sesli güldüm.

t: yakışmayandır.
bileklik takan erkek,gömlek giymeyen kadın,bilmem kimin asıl amacı. suizan etmeyin artık ya. art niyet aramayın. canı istiyordur yaoıyordur. bunu kabullenmelisiiz. bu suizanlarla yaşanmaz,vazgeçin.
15-16 yaşlarımda bıraktığım eylemdir. Bu yaşa kadar galatasaray bilekliği taktım. Yaş büyüyünce çıkardım. Şu an taksam bileğimi sıkıyor. hatıra ve anılarımı topladığım bir yerde saklıyorum.
Vurduruyordur, alenen.

görsel
görsel
Bir adet aksesuar olup oldukça severim. Her gün farklı bileklik taksam da bu ikisi favorimdir.
Oldum olası sevemedim bilekliği mk.
Hem saat neyimize yetmiyor.
90larda hepimizin bileklerinde sarılı olan deri hede.
Yakışıyor. Saatin yanına aksesuar olarak takınca ayrı bir yakışıyor.
Belli bi yaşa kadar bayıldığımdır..seve seve de taktım,takan yakıştıran gençlere de sempatiyle bakarım..ama belli yaştan sonra yerini marka saatler alıyo onların