bugün

tayyip oğlunu askere gönder baskılarına dayanamayıp çürük oğlunu askere yollamaya karar veren bop eş başkanı tayyip erdoğan'ın oğlunu askere yollama ile kalmayıp bordo bereli yapması durumudur. * *
buyuk sorunlari oldugu icin olamaz. cocuk sakat zor yuruyor nasil askere gitsin ama dimi?
(bkz: bere değil berecik)
turkiye de gerceklesme olanagi bulunmayan onerimsel durum. *
(bkz: red light) * *
dolar yeşili berenin daha cok yakısacagını sandığım yorumdur.
(bkz: pembe)
(bkz: ütopya)
hafif sütlü olanlar ordumuzun seviyesini aşağı çeker. gereği yok. lazımsa biz gideriz.
(bkz: bılal erdoğan ın pembe berecıklı olması)
tayyib kantinciydi, oğlu bordolu demek.

torunları da genelkurmay başkanı olur.
bilgilendirme : bilal sapasağlam amerika da yaşamaktadır. çürük olan gemiciği olan abisidir (sara hastası). abisine askerlik konusunda bir lafımız olursa dilimiz kopsun. lafımız bilal içindir.
şahs-ı muhteremin uyandığında korkudan ter basmış bir durumudur.
bordo bereyi taksa bile pembe tezkereyle dönecektir dediğim durumdur...
tayyip'in oğluyla d..şak geçen yiğitlere ,bordo bereli değilde ısparta da komando olarak askerlik yapacaksın deseler fenalık geçirirler.itin götüne sokup çıkarsan yinede haline bakmadan sana laf sokmaya çalışacak bu tiplere TC tarihinde görev başındaki hükümet üyelerinden birinin akrabasının vatani vazifesedi sırasında çatışmada şehit olduğu tek hükümet hangisidir desek;

http://www.internethaber....news_detail.php?id=104734

yine vatan haini akp , tayyip ananı dedi, tayyip gemicik dedi, tayyip çükü kısa deyip dururlar.

Bundan önce terörle koçlar! gibi mücadele etmiş bilmem kaç hükümet döneminde bakanın akrabası şehit düşmesi biryana , ankara'nın doğusunda askerlik yapmışlığı olanları bir saysanıza.insanlarda erdem sorgulaması yapmadan önce kişi dönüp bir kendine bakmalı.
babası bordo bere alırsa mümkün olacak eylemdir. ama ben söyleyim, 5-10 ytl'lik bereye tenezzül etmez babası. alırsa güzel bir berecik fabrikası alır.
bordo bereliyi geçtim önce bir er olsun eri de geçtim erkek olsun dedirten önerme.
tayyip: olm ne lan o kafandaki bordo bere çıkar onu!
bilal : ya baba bush amca hediye etti ya
tayyip: ya olm çıkar o mal daşak geçmiş senle
bilal: nasıl yani?
tayyip: olm mal mısın?
bilal: sensin mal ananı al da git.
tatbikatları gemiciğinde yapmaktadır.
bilal erdoğan'ın türban şeklinde bordo bir bere takması olası durumdur.
sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz dedirtir bilal erdoğan kişisi, o yüzdendir ki bordo olur kırmızı olur pembe olur, giyilmelidir o bere ya seve seve ya ....
Bordo bereli misyonunu edinirse önce babasını vurur.
(bkz: bilal değil o bilalcik)
(bkz: berezervatif)
son zamanlarda pkk konusunda aldığı tepkilere dayanamayan tayyip'in oğlunu bordo bereli yapmasıdır.

bu hadisenin ardından tayyip'in vereceği demeç:

-bu zamana kadar hangi başbakan oğlunu bordo bereli yaptı? *
>anne bak kendime dünya bankasından kazandığım ilk maaşımla bordo bere aldım. bir tane de babama getirdim. bunu takmak için asker olmaya gerek yokmuş. ne kadar akıllıyım değil mi anne?
<oy benim akıllı çürük oğlum. ne de yakışmış bordo beresi. büyüyünce böyle asker olacaksın. pardon bunu eskiden söylerdik.