bugün

kendiyle barisik insan modeli
kilosundan utanmak diye bir olay yoktur. utanılması gereken, kiloluların utanması gerektiğini söyleyen zihniyettir.
kendiyle barısık olmanın bokunu cıkartmaktır,ulan öküz gibi yiyip ben kendimle barısıgım diye igrenc görüntüler sergilyecegine,biraz gırtlagını tutsaydın ya zamanında.
denizin taşmasına sebep olacak kadın.
kilosundan utanmayıp mayo giyen erkekten hiçbir farkı olmayan kadındır * ..
kendi yakıştırıp utanmadan giyiyorsa , tüm çevresine *alay konusu olacak kişi .
kendini seven kadındır lakin 55 yaşındaysa ve üstüne bikinili fotoğraflarını evine koyuyosa düşünülmesi gerekir. *
ozguven sahibi kadin dicem de dilim varmiyo.. **
(bkz: bikini insanın kendine yakışanı giymesidir)
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.sırf birilerinin göz zevki bozulacak diye sevdiği şeyi yapmaktan geri kalmayan insandır.hem ayrıca bikini giyenlerin de baaakkkk taş gibiyim demek için bikini giydikleri de tartışılır...
(bkz: helal olsun denilesi insan)
adım hıdır, malım budur. felsefesine inanmış,
kara murattan, süpermenden ve hatta jerry den bile cesaretli besili insan türü
bikini giymenin amacını vücudunu göstermek olarak algılayan insanların anlayamadığı kadın modeli.
kilolarını utanılacak bişey olarak görmeyen, kendisiyle ve yağlarıyla barışık, bunu yaparken de kimseyi umursamayan, hatta üstüne birde kahkaha patlatarak denize bayıla bayıla giren dişi. Tıpkı ben.
Kendisiyle barışık insan modeline güsel bir örnek.zira oluşacak görüntü biz bağlamaz * * **
(bkz: külodundan utanmayıp denize giren erkek)
bikiniyi gerçekten giymiş insandır.
turisttir büyük ihtimalle bu kadın.
manzaranın iyice bozulmasına sebep olan olayın cereyanı..
insanın kendisini herşeyden üstün tutarak sevmesidir.Milleti kafaya takmayan kişilerdir.
başkalarının göz zevki(!) bozulacak diye kendi rahatından ödün vermeyen kadındır..nitekim,bikininin mayodan çok daha rahat bir plaj giysisi olduğu açık seçik ve de nettir..
kendisi ile barışık olmanın kimi zaman aslında çok da sağlıklı bir şey olmadığını canlı kanıtıdır.
öyle davranmaya devam etmesi gereken kadındır. lakin kilo utanılacak birşey değildir. bikini giymek gibi. ama "şu karıya bak, kilosuna bak, bikinisine bak." söz öbeğini kurma andavallığı utanılacaklar listesinde number one dır.
kilolu olduğum zaten belli; kilolarımı göstersem nolur? bana göre vücudum gayet doğal takıntım yok bu konuda diyen bayan grubu.
"hayır giymesin" kampanyası başlatılası insan türleri