bugün

sözlüğün eski kaşarlarının içinde bulunduğu hal davranış.
(bkz: sevmiyorsan hor görme bari)
her yeni gelen nesile uygulanan yöntem anladığımız kadarıyla.e güzelde bu yeni gelen yazarlardan en iyi verimi almak için iyi bir yol mudur?* biz yapmayacağız en azından kendi adıma konuşayım ben yapmayacağım.altıncı nesili bekliyoruz sevgiyle kucaklamak için.***
(bkz: Ben yetim miyem)
(bkz: Ben orospu çocuğu muyum)
(bkz: Sözlüğüm yok benim)
üçüncü nesil bi yazar olarak şunu söyleyebilirim, beşinci nesil olup da çoğu ikinci nesil ve çoğu üçüncü nesilden * daha iyi yazan yazarlar mevcuttur. onlar bu tür polemiklere kulaklarını kapatsınlar ve o güzel yazılarını yazmaya devam etsinler. çünkü severek takip ediyoruz.
bu ve benzeri bikac entrye rastladıgım, ve okudugum zaman allah allaaahh bana neden böyle gelmiyor dediğim konudur..
hiç hor görülmedim, ya da hor görüldüm haberim yok.

(bkz: yoksa ben besinci nesil değil miyim)
sona kalan dona kalır hesabı hissedilen durumdur.
beşinci nesil yazarlardan bazılarının(uzaklarda arama, çünkü sen başlığın içindesin) açtıkları başlıkları "....şey" olarak tanımlayacak kadar dilbilgisi hakimiyetinden mahrum olması, bahsi geçen hor görülmenin haklı bir sebebi olabilir. lakin şu da vardır ki, bütün genellemeler yanlıştır.*
(bkz: sözlüğün yaş ortalamasını düşüren nesiller) *
(bkz: besinci nesil yazarların whore gorulmesi)
(bkz: tribute to dawsonleery)*
formata hakim olmamalarından kaynaklı bir hor görülme durumu olabilir. ama yine de hoş bir şey değildir, nesilden çok 'nasıl?' sorusu önemlidir. yazarın nasıl yazdığı önemlidir, sonuçta entryin kalitesidir yazarı yazar yapan. ama tutupta ''ahahaha bence böyle yaawwww süfer süfer=)) '' tarzı entryler girerseniz de ister istemez bir tiye alınma söz konusu olacaktır.
şimdiye kadar hissetmediğim, hissetsem bile rahatsızlık duymayacağım durum. Ne var canım bunda 5. nesil 5. nesilliğini bilecek gerektiğinde.
(bkz: haddimizi biliriz)
yadsınamaz gerçek.

bu konuyu dillendirdiğim zaman "hadi lan yok öyle bir şey" diyenler çoktu.

genel olarak konuşuyorum; var böyle bir şey...
Konu ve entry sıkıtısı çeken arkadaşların ne yapsak ne yazsak diye düşünüp 5. nesil üzerinden bilmem kaç konu ve entry ile ortaya sundukları alevli yanar dönerli entry şeysi.Sözlüğün "Bu ülkede konu bulumıyosan sözlük yazarı olmaya çalışma!!" şeklinde otomatik ileti vermesini hayal etmeme sebep olan durum
'hor görücektiniz neden sözlüğe aldınız?' sorusunu akıllara getiren durum.
pek takılası bir durum olmamakla birlikte hafif bi gıcıklanma sendromu...
ne demiş ünlü şair ibrahim tatlıses:
hor gören şu gururun tükenmek bilmez mi
sevgiyle yanan kalbi üzdügün yetmez mi*
Beşinci nesil yazarların seçilmiş elit bir kesimden olmasından kaynaklanan, diğer nesillerce çekilememesi sonucu ortaya atılan asparagas haberdir. Kim kimi hor görüyor orası pek net değil gibi geldi. Valla gerçekten mod lar bu nesli seçerken çok dikkatli davranmışlar! Pes yaniii hepsi mi kaliteli olur canım bir neslin?

(bkz: besinci neslin sozlugun elit tabakasi olmasi)*
1. nesil yazarlık dağıtıyorlarda biz mi almadık kardeşim dememe sebep başlık.
"akıl yasta degil bastadır" atasözünü hatırlatan ve faşist bir baskı şekli olan tertipcilik yaparak, diger neslin nasıl bir üstünlük tasladıgı anlaşılmayan durumdur. faşistsen geri zekalısın başkada yolu yok.
+pilotmont
-5.nesilden herhangi bi şahsiyet

+şş çocuk sen kaçıncı nesilsin?
-dördüncü nesil görünümlü 5.nesilim abi.
+çay getirmene mani değildir umarım bu durum.

+şş eşek sıpası sen kaçıncı nesilsin?
-beşinci nesil abi.
+senin babanda çay koyardı zaten zorlanmazsın sen

+şimdi 5.nesilsin dimi sen?
-yok abi beni geç kaydetmişler sözlüğe
+biz resmi kayıtlara bakıyoruz hadi güzelim çaya git gel bi sen.

(bkz: 5 nesile çay koydurma sendromu) *
altıncı nesil geldiğinde sona ereceğini tahmin ettiğim olay.

o zaman kadar (bkz: ezik yazar mode on)
(bkz: ilk dort nesilin hor gorulmesi)
(bkz: kıçımın kenarı)
(bkz: sözlügün besinci nesle takmasi)
(bkz: akil nesilde degil bastadir)*