bugün

(bkz: gül gül öldük)

her yenilgi sonrası rakibine sataşmak için yer arayan bir fenerbahçelinin paint terk resmidir. beşiktaş dün elenseydi, emin olun bu kadar çok sataşılmazdı. gidin sorunu kendinizde arayın. paok, beşiktaş ve partizan ile iyi ilişkileri olan bir takım, buraya gelen yunanlar üstlerinde beşiktaş formasıyla geldiler. eğer sırp bir takım ile oynuyor olsalardı partizan harici, bu sefer de partizan formasıyla giderlerdi.

bir sikim bilmiyorsanız bari susun, az önünüzde bakın elaleme taş atacağınıza. öte yandan başlık sahibi, bir gün fenerli olur. bir gün galatasaraylı, bir gün beşiktaşlı. hep bir sahte milliyetçilik ve hep bir ilgi çekme çabası.

biz yapsak böyle troll oldun diye mimler moderasyon, çaylaklıktan çaylaklığa atar. ama kadrolu troll olunca iş değişiyor. ben bu adamın yaptığını tüm fenerlilere mal edemem, çünkü herkes götüyle takip etmiyor gündemi. kaldı ki adam zaten fenerli değil.

moderasyona özel not : başlık ağır derecede hakaret içermektedir, siz hala uyuyun.
ne çabuk milliyetçi oldunuz arkadaş?
aaa yoksa 8taş demeyi mi bırakıyosunuz? malum milliyetçi duygularınız gelişmiş olsa zamanında haddinizi bilirdiniz..

(bkz: osuruktan teyyare)
Bobilerden çıkmayan bir insanım ancak bu, şu ana kadar gördüğüm en saçma monte.
PAOk tribünündeki 5-6 serserinin beşiktaşla, çarşıyla hiç bir alakası olamaz.
Hem siz değil miydiniz biz liverpool'a yenildiğimizde delicesine dalga geçen, marsilya'yı destekleyen?
Biz o zaman fbnin ambleminin tam ortasına ingiliz veya fransız bayrağı yerleştirdik mi? hayır!
(bkz: yazar burada sıçmış)
Kendi amblemlerine "Fenerbahçe Cumhuriyeti" bayrağı koymayı planlayan fenerlilerin yeni sikimsonik sıçışıdır.
(bkz: dikkat ayar)
yazar dünkü acısını beşiktaşdan çıkarmaya çalışmaktadır.ama unuttuğu bir kaç şey vardır içinde türk bayrağı bulunan atkıyı yakan duyarlı milliyetci fenerbahçe taraftarı gibi :

görsel

veya beşiktaşı yunan olmakla suçlarken sırp takımı yardakçısı olmaktan başka meziyeti olmayan fenerbahçe taraftarı gibi :

görsel

veya türklere saldıran polisi desteklemek amacıyla açtıkları bir pankart :

görsel

he derseki yukardaki yunana destek oldu beşiktaş taraftarı diye kızıyorsa burda da yunan kardeşleriyle fenerin aile fotoğrafı :

görsel

ve tabii ki bunun gibi bir çok örnek var mesela türk takımlarının aldığı mağlubiyetleri yıllardır konuşması örn: gs-tromso bjk-lpool gibi madem o kadar "türk"tünüz bu kadar kanıtı gösterirken nerdeydiniz beşiktaşa laf atmadan önce bir aynaya bakın sonra utanın lafınızı içinize gömün.
http://i31.tinypic.com/i6wc3q.jpg
hala ülkemizi temsil etmenin milli bilincini kavrayamamaktan kaynaklıdır. biz eskiden kim avrupada başarılı olursa onun bayrağını sallardık. çünkü formalar değişsede hepimizin göğsündeki bayrak aynıdır.
(bkz: sıçıyorum sıyıyorum sıçıyorum sıvıyorum)*