desteklediğim kampanya.
De sixtir Lo demek istediğim kampanyadır.

Ulan Ayşe öğretmenin söylediklerinin nesi yanlış, masum çocukları öldürüyor sizin korkak polisiniz!
Olm işiniz gücünüz yok mu sizin.
belkide sizin bizim diye ayırdığınız için ölüyordur çarşaf giymiş erkekler orada.
Öcalan a sevgilerini ileten hdp ile yanyana gülerek poz verenler Özür dilerlerse neden olmasın dediğim kampanya. Çünkü mevcut olaylar o methiye düzenlerin gözlerini kapamasından dolayı oluyor. Ama sorsan onlar hep haklı.
ilk sehidimizin ismini bile bilemeyecek olanlarin baslatmaya calistigi, ya da katilmak istedigi kampanya. biz sehitlerimizden nasil ozur dileyecegiz onu dusunun. o dediginiz adam kim ki, ozur dilese ne olur. halk olarak bitmisiz biz.
Devlet çocuk öldürmez. Hatta devlet iyi bir gerekçe olmadığı sürece kimseyi öldürmez. Sen vatanına, milletine, bayrağına küfredip ihanet edersen devlet sıkar kafana. Hem ben devleti de geçtim, vefa da mı yok. Madem sen bu ülkenin vatandaşı olmak istemiyorsun, kapı orda senin tutan yok. Eğer devlet içinde ayrı bir devlet kurayım ben dersen, mermiyi kafana yersin olay bu kadar basit. Marjinal gözükeceğim diyerek destek verenleri de görüyoruz. Ben özür felan dilemesini istemiyorum çünkü özür dilemek affedilebilecek hatalar için geçerlidir.
sonuna kadar desteklediğim ve takipçisi olacağım kampanya.

ülkemiz üzerinde oynanan bu kirli oyunun bir parçası olduğun için bu millet seni affetmeyecek beyaz.

o kadar vatan evladı, vatanı, milleti uğruna şehit olurken, sen programına telefonla katılan bi' şıllığın titreyen sesinden etkilendin, yalan ve iftiralarına aldanıp vatanını, milletini sattın. o orospu ve attığı iftiraları için 3 defa alkış istedin.

Oysa ki şu olayla türk milletinin kalbini nasıl da fethetmiştin.

http://www.iyigunler.net/...llayan-iddia-h283614.html

nasıl oldu, ne değişti de vatanını, vatan evlatlarını bir çırpıda satar hale geldin. Kanı ve kişiliği bozuk biriymişsin demek.

Artık bu milletin beyazıt'ı değil, beyaz iti'sin..

Sana yazıklar olsun beyaziT!.
gerçek yüzünü göstermiştir. hiçbir açıklamada bulunmayarak yaptığının hala arkasında olduğunu ve yanlış bir şey olmadığını düşünerek devam ettiği ortadadır. bir polis çocuğuna yakışmadı. show için showman yerine kukla olmak yakışmamıştır özür dilemelidir.
Özür dilesede bir daha izlemem kendilerini.
Şöyle desin:ey gerzek millet, ben parayı sizin sayenizde kazanıyorum ve sizin evlatlarınızı şehit eden pkknın şakşakçısı bir öğretmen müsveddesi kaşarı alkışlıyorum alkışlatıyorum.
Siz gene beni izleyin de ben gene çuvalla para kazanıp manken sikmeye devam edeyim.
Nasıl olsa siz salaksınız hemen unutursunuz.
işe yaramış kampanyadır.
desteklediğim kampanya. cem sultan'a yaptıkları için kamuoyu huzurunda özür dilemelidir.

kardeş kardeşe bunu yapar mı?

neymiş, devlet bekasıymış.