bugün

severek dikizliyoruz.
(bkz: hastasıyız reis)
Kırmızı rujun çok yakışacağı kadınlardır.
(bkz: ütopik saptamalar)

şayet beyaz ten çekici olmuş olsaydı, bronzlaşmak için piliç gibi yanmazdık...
beyaz ten güzeldir, iyidir, hoştur çoğuna göre.
ama ona asalet gibi anlamlar yüklemek sadece ve sadece, asaleti yüzeyde arayanlara, etin rengine göre soy belirlemeye çalışanlara göre bir yüzeysellik.
hiç bir zaman bronz olamayan bir tendir. en ufak güneşte yerin dibine girmişcesine kızarır. bu olumsuzluğuna rağmen severim kendisini.
(bkz: stoya)
(bkz: titreyerek boşaldım)
dünyadaki en güzel kızlar bu kümenin içinde yer bulmaktadırlar kendilerine. ve bana göre beyaz tenli olmayan bir kızın, gerçek anlamda güzel olma ihtimali yoktur. ayrıca hafif de balık etli olursa tadından yenmez.

edit: şu sayfada kızıl saçlı hallerinin en hoş örneklerini bulabilirsiniz: http://www.kadinlarkulubu...ac-rengi-onerileri-3.html
beyaz ırktansa (caucasoid), dünya'nın en güzelleridir.
kuzey çinliler, japonlarda beyaz tenlide, ... öyle işte.
(bkz: stoya)
zaafım var bu kızlara evet. çok güzel olanlarına ayrı bi takıntım var. böyle bembeyaz..
allah ım...
candır onlar...

daius ve krezus

slav halkına sesleniş - iv. bab, 8. kısım

edit: ulan hepiniz mi zencisiniz? geçen haftanın en kötülerine girmiş yuh artık...
Kızıl saçın çok yakışacağı kızlardır. Bir de doğuştan kızıllarsa genel olarak güzellerdir.
(bkz: zenci çocuk haklı beyler)
bikini giymedikleri zaman çok hoşturlar kendileri.
bu kızların bacaklarında varis problemi vardır, çok beyaz olduğu için damar haritası rahatlıkla görünür, kılcallar bile.
güneşten kaçmak zorunda kalan kızlardır.
yüksek faktörlü güneş koruması kullanmalıdırlar. dayanılmaz olmak onlar için zor değildir sadece kırmızı giymeleri yeterli olur. erkek olsaydım kesinlikle beyaz tenli bir kızı tercih ederdim.
onlara yazıktır. tatil onlar için zehirdir. güneşte yandıklarında kararmazlar kıpkırmızı olurlar ve inanılmaz acı çekerler. ayrıca tenleri hassastır ufacık bir çarpmada mosmor oluverir. * *

edit: eksileyen arkadaş, beyaz tenlisin ve tenin hassas değil mi yoksa? Formülün filan varsa ulaşıver bana. Yazıktır...
bir kıza yakışan en güzel ten rengidir.
sanılanın aksine beyaz tenli olanlar kumral ve esmer olanlara göre daha az güneş yanıgı olurlar.
kendimden biliyorum.
giyilen her renk kıyafet boyatılan saç yakışır asla renk ve yakışma problemi yaşamazsınız.
girdiginiz her ortamda dikkat cekersiniz. çünkü parlak bir tene sahipsinizdir.
ayrıca siyah saç ve renkli gözlere sahip olduklarında ölümcül üçgeni tamamlayan kızlardır.
yok edici güzellikte kızlardır.

bu yaz yüzme kursunda gördüğüm kız gibilerdir. simsiyah saç, yemyeşil göze bembeyaz ten.*
aramızda geçen diyalog

haki giymiş adam- bakar mısın? durağa kadar yürüyelim mi?
siyah saçlı, yeşil gözlü, beyaz tenli kız- hayır.
haki giymiş adam- peki.

ve öylece durağa kadar yalnız yürüdüm. insaf etseydin bari kızım ya.
Çoğunun fazla çalışan ter bezi problemi vardır. Ve makyajsız çirkinlerdir.*
açık renk saçın kapkara bir tende durduğunu hayal ettiğinizde değerini anlayacağınız kızdır. özellikle kırmızı ruj, kırmızı oje ve açık saç rengi kombinini iyi tutturabilmişse bütün bir yazı güzelleşeceğini sanarak bronzlaşmak kisvesi altında kapkara olan kıza baktığınızda değerini daha da anlayacağınız kızdır. doğuştan sahip olunabildiği için hemcinsleri tarafından kıskanılan da olabilmektedir.
Siyah saclari siyah goz makyaji ve kirmizi ruj ile sarisinlari saf disi birakip esmerler ile 1. Lige yarisirlar