bugün

çok fazla dikkat çeken acaba bir yeri görünüyormudur diye göz hapsine alınmış cesur kadındır bunları yaşayacağını bile bile yinede o pantolunu gimeye devam edecek olan kadındır.
özel günlerinde bunu yapmaması gereken kadındır, tamam kırmızı-beyazın uyumu güzel bayrağımızın rengi amma velakin herşey yerinde güzel.
her zaman gözümde çekici olan kadındır.
giydiğ pantolon bacaklarına tam oturmuşse ve hiçbir yerinde kıvrım yoksa saygı duyulası hatundur.
Fukaranın düşkünü, beyaz giyer kış günü.
Zürefanın düşkünü, beyaz giyer kış günü.
Giydiği mevsime göre yorum yapılır. Yazın giymek başka, kışın giymek ise daha başkadır.
tabi bunların kot değide kumaş olanını giyen bayanlar vardır ki vay onların sokaktaki haline durudur.
Bir rivayete göre adet görmemesi gerekirmiş beyaz pantolon giyen kadınların.

Ve

Adet görmeyen kadınlar beyaz giyerlermiş ve ben hazırım ya sen mesajı verirlermiş erkeklere.

görsel
kendine güvenen saygı duyulması gereken hatundur.
giyen kadına şans dilenir.
Beyaz pantolon giyen erkekten farkı yoktur.
Poposuna güveniyordur.
iç çamaşırı siyah, kırmızı vs. renkler olduğunda kızların hakaret ettiği, erkeklerin iş attığı durumdur.
iç çamaşırı belli olmuyorsa sorun değildir. yani pantulun astarı sağlam olmalı. pantul alırken kadın buna dikkat etmeli. bazı beyaz pantullar var külotu belli oluyor. sanki böyle mayoyla dolaşıyomuş gibi oluyo kadın. pantuldaki astar çok önemli. şahsen ben giydirtmem. merdivenlere bindim bi ara, metrodan çıkmıştık. önümde beyaz pantullu bi kız vardı. kızın sağ ve sol loblarını izledim. yemin ediyorum içinde külot yoktu. hayır yani bakınca da biz kötü oluyoruz. kıvırta kıvırta gitti kız. külotta çok önemli pantulda. belli olmamalı.
insana uzun uzun baktırır.
"Beyaz giyme toz olur" türküsüne tepki olarak doğmuş kadındır.Ilgi çeker.