bugün

başlıkta ne diyosun amına koyim hissiyatı veren bir durum var ama anlaşılır bence okursan eğer.

eski berberin '' hilmi seni sikeceğim arslanım '' bakışından kurtulmanın tek yolu.

tavuk götüvari saçlarımın ahenkle raks ettiği ve aşırı yoğun ama güzel berber parfümünün akdeniz meltemine karıştığı dakikalarda ; bir an önce eve varsam da su saçı yıkayıp yeniden yapsam , horoz dövüşünden mağlup ayrılmış horoz görünümünden kurtulsam diye düşünürken eski berberi yolsa görüvermek...

selam verse ve allahın gücüne gitmesin diye aleyküm selam desem , imalı bir sıhhatler olsunu yapıştırıcak , beni de mahcup edicek. yarrak gibi tıraş ederdi ama mahcup olan ben olucaktım... hebele hebüle gibi sesler çıkartıp meczup ve yetim gibi davranmak çok mantıklıydı. böylece saçımın değil halimin derdine düşerdi belki. umursamazdı. ''abi ben deliyim artık kim gelirse ona veriyorum saçı , valla yarram bende ortam böyle artık , delirdim çünkü ben ''demek isterdim.

lakin yemedi. uzaktan el ettim. hilmi seni sikeceğim arslanımı yolladı. ben de aptal bir gülümsemeyle iletildi mesajını yolladım. eve geldim.

saçımı yıkadım. berber parfümünün yarılanma ömrü bitmişti. google da hızlı saç uzatma ile ilgili sayfalara bakıyorum... kulağımda çınlayan hilmi seni sikeceğim arslanımla beraber... sahiden murat abi beni sikecek miydi...