bugün

sonuna dek katıldığımdır. yok çarşaf giyin, oranızı buranızı kapatın, mini etek giymeyin, ay geyikli tayt giymeyin, yok efenim, file çorap giyme şişmansın.

tamam feminizm kasmayı sevmem de, işine bakın orospu çocukları. tonla troll başlık dolmuş zaten, sinirim tepeme çıktı amına koyayım.

her kızın kullanması gereken cümledir. varsın kezbanca olsun.
ne kadar güzel bi cümle.

ben bir bireyim, bu beden benim, onun hakkında karar mercii sadece benim. verdiğim kararlar hakkında üçüncü kişilere ve hatta devlete bok yemek düşer manasına geliyor.

süper.
Erkek olduğum halde her kızın böyle demesi gerektiğini düşünürüm. Ulan zaten yıllarca hep biz kendi isteğimiz doğrultusunda giydirmişiz kadınları, yok şurası görünmesin, yok kolunu kapat, yok meme ucu belli olacak, yok bilmem ne, yok sadece gözlerin görünmeli, yok ananı a.. Pardon ama öyle. Sırf kendini tutamıyorsun abazasın ve iki kadın bacağı görünce azıtacaksın diye niye bütün kadınları yaz ayında bile kat kat giydiriyorsun.
Kadınların da bilinçlenip kendi haklarını ve özgürlüklerini savunmaları gerekir ama maalesef bu da pek mümkün değildir Ortadoğu'da. Doğduklarından beri ikinci sınıf insan muamelesi görürler. Bir eşya gibi, bir mal gibi alınıp satılırlar. Doğal olarak erkeklerden korkarlar çünkü en ufak bir durumda abileri veya kuzenleri yada ağababaları tarafından dövülür veya linç edilirler. O yüzden ezilmeye ve bastırılmaya mahkum kalan kadınlar maalesef ki erkekler ne dese yapmak zorunda kalıyor. Ve sırf penisini kontrol edemeyen iradesiz pezevenkler yüzünden.
görsel
böyle demelerine bir sözüm yok lakin bizim ne dememize de karışamaz bu kızlarımız. giyinişin fazla açıksa sana giyme demem. ama " vay kaşar " derim. buna karışamazsın.