bugün

uzun süredir birlikteliklerine rağmen işin içine evlilik çoluk çocuk fikri karışınca sevgilisine ''benim için mesleğini bırak'' diyerek aynı zamanda bunu kendisine hak gören erkek talebidir. koçum, bi siktir git allasen. ulan pezevenk ben bu mesleği yıllardır icra ediyorum. sen beni yıllardır tanıyorsun. şimdi mi rahatsız oldun yavşak. hayır yani, napıyoruz biz işe gidince ? paso sevişiyor muyuz napıyoruz yani. nedir bu kokmuş zihniyet. zannedersin para basıyor. geçindir bakalım tek maaşla aynı standartlarda evi. bok geçindirirsin. aşk mı ? aşk fedakarlık mı ister ? çok afedersiniz ama sokayım öyle aşkın ızdırabına ben. aşık olan adam huyunu suyunu bildiği üstelik evlenmeyi düşündüğü kadına fedakarlık olarak işini gücünü bırak evimin kadını ol demez. diyorsa da öküzdür. güvenmiyordur.. yavşak kim bilir kendisi çalışırken ne haltlar yiyor da işi gücü bırak diyor. *
çok hererö bir davranıştır. o değil de ceylina dedik bizim osman abi çıktı amk.
(bkz: hımm anladım bacım)
(bkz: serap ezgü ile kadının sesi)
http://inciswf.com/1298832300.swf
bir sonra ki istek "benim için başını kapat" olacaktır. bayanlara buradan tavsiyem asla böyle bir hataya girişmeyin.
ayaklarınızın üstünde durmaktan, karakterinizden, tırnaklarınızla inşa ettiğiniz kendinizden, birileri için taviz vermeyin !
güncel Önemli Başlıklar