bugün

yapılan hatalardan sonuç çıkarmasını bilenler güzel doğrular elde ederler.
(bkz: özeleştiri)
iddaa'da ms1 oynamak yerine ms2 oynamak ve sonucun deplasman galibiyetiyle sonuçlanması.
(bkz: benim güzel hatlarım var)
(bkz: benim güzel hatalarım var)
benim güzel hatalarım var, en güzel hatamdın, en heyecanlı hatamdım, en sevdiğimdin, sen aşkımdım ama aynı zamanda en güzel anımsın, anı olarak kalan bir hatamsın, keşke, herneyse.
insana değer vermek (bkz: deveyi diken insanı s*ken)
insan arkadaşın çıkıp ayrıldığı kızla çıkar mı? ne kadar yanlış değil mi? yok yok iyiki yapmışım bunu, seni tanımışım, iyiki sevmişim seni.
atena grubunu söylediği şarkıda geçen cümledir.
http://youtu.be/5UThLVs9TuQ
kesin yapay zeka kullanıyordur.
Hatalarından ders aldığını düşünen, pişman olmayı sevmeyen, hayatın hata yapa yapa öğrenileceğinin farkında olan kişilerin edebi söylemi.

insan öyle bi' savunmalı ki kendini, hatalarını dahi sevmeli.

Aksi takdirde hata yapmasa dahi onu suçlayacak yığınla şey bulabilir çevresi.

Bu yüzden... Bir başkasının hakkını gasp etmeyen her hata güzeldir. Sonuçta o hatalar da bana aittir, sana aittir, bize aittir.

Tek bir kural vardır: Her hata bir kere yapıldığında eşsizdir. Aynı şeyin binlercesi, güzel olamaz; mümkün değildir.
başkalarının hatalarıdan ders almamak aptallıktır.
athenanın ben böyleyim adlı şarkısında geçen ve avaz avaz sölemek istenen kısım.
Hatalardan pişmanlık duymak yerine onları benimsemek...
tam da eternal sunshine of the spotless mind izlenilen gün cuk diye yerine otuurmuş söz dizisidir.
sözlük; şuanda sevgilisine sarılıp uyuyanlar var. Ya hani moralini bozmak istemem ama, şerefisizler benimde moralimi bozdu.
deneyimdir...
belki sevmektir.
sonra pişman olmaktır.
daha sonra iyiki sevmişim demektir.
Evet ben bu cumleyi sık sık kendime kurarım. Hata olduğunu sonradan anlarsın, yaparken yanlış gelmez isteyerek yapar o an mutlusundur. Ders çıkardıysan işte o zaman güzel olur.

Yerinde kullanıldığında gayet mantıklı olan olan bir cümledir.

Edit:sonra neden troll oldun?? Pisliksiniz de ondan.
Boğazına kadar alan, arkası mağaraya dönmüş, üzerinde 2 posta attıktan sonra tekrar can çekesiye kadar yatakta bekletilen, sonra tekrar önden arkadan basılan hatunların terk edildikten sonra twitter'a yazdıkları cümle.
Atenanin my way aranjmaninda gecen cok guzel bir soz.
(bkz: one night stand)
Bir an bile Vazgeçmem kendi yolumdan...

Diye devam eden şarkı.
bir şarkı adı değildir.

bunu şarkı zanneden salaklar ya.
mallar.