bugün

milliyetçiyim demeye çekinen, attığı bokları da böyle kapatmaya çalışan insandır.

hacı sevmek zorunda değilsin. arkadaşın da olabilir ne yani çamur atıp atıp böyle diyince insanların gözünde iyi biri olacağını mı sanıyorsun?

ekleme: anlaşılan bugünün günah keçisi ben ve başlığım ilan edildi. doğruları yazıyoruz biz kardeşim. nedir bu eksi manyaklığı?

tanım yapıyorum tanım!
götü başı oynayan kafatasçı milliyetçidir.
kürtler candır (ha bu arada ben trabzonlu birisi olarak bunu söylüyorum).
(bkz: bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim)
(bkz: kürt ama iyi)*
(bkz: herkesin bir piç arkadaşı vardır)
tartışma anına söylenen söz
-Kürtlerr teröristtir.
-Benimde kürt arkadaşım var! ama terörist değil
bunun diğer versiyonuda ''benimde alevi tanıdıklarım var'' saçmalığıdır.
bi de bunu evinde iguana besliyomuş havasında söyleyenleri var. hayır sanki ülkeye senegalliler göç etti de onlarla arkadaş olmuş. zaten binlerce senedir laz, çerkez, abaz, boşnak gibi bi çok etnik grupla yan yana yaşıyoruz kapı komşusu oluyoruz. ki araştırsak kimbilir biz hangi etnik gruptanız. ama hepimiz bi şekilde yaşadık mı yaşadık. ama bazı kürtler oyuna gelip büyük küresel güçlerin maşası oldular. pkk yı tüm kürtler desteklese zaten 30 sene devam etmezdi bu terör, en nihayetinde bölünür giderdi bu ülke. bdp denen terör örgütü organı tüm türkiyenin; arabı kürdü çerkezi türkü ermenisi falanı filanı aldığı oy sadece %5. iyi düşünün türkiyede kökeni kürt olan kaç insan var göz önüne alın ve bdp nin aldığı oy oranına vurun bakalım kürtlerin çok az bi çoğunluğunun pkk yı desteklediğini görün meselenin aslı budur.
benim kürt arkadaşım var diyen kişinin iması, kürt kökenli bir kişinin orospu çocugu olan diger bölücülerden ayrı oldugunu ve asıl temel amacın başka oldugunu anlatmaktır. ne yani sokaklarda kaos yaratan piçleri toplayı alın size ülke takılın desen bütün kürt kökenli kişiler oraya gidip istanbul ve diger illeri bırakacaklar mı? gidip orda yaşayıp oh rahatlıga bak işte hayat bu mu diyecekler? yoksa bazı dış güçlerin temel ihtiyaçlarını gidirmek için yapılan oyunlara katılıp bizleri ve kendilerini harap ettikten sonra s.keyim aklımızı mı diyecekler. benim görüşümde bu olayları yapan kürt ler degil ermeni ve yahudi asıllı orospu çocuklarıdır. aralarında yokmudur kandırılmışlar vardır ve umarız uyanırlar.
5 parmağın 5 in de bir olmadığını bilen insandır.
ne milliyetçi ne komünist ne devrimci ne laik ne dindar ne ot ne de boktur. sadece hümanisttir.
bir değişik versiyonu benim anneannem de kapalı insanıdır.
- benim de kürt arkadaşlarım var!
* banane yarrammm!!!
kürtleri dışlamayayım derken en büyük ötekileştirmeye yapan bilinçsiz kişinin söyleceği sözlerdir.
benim de kürt arkadaşım var cümlesinde ki gizli cümle şudur: bir kürt tanıyorumya artık ağzıma geleni söyleyebilme özgürlüğüne sahibim. sıkı tutunun şimdi saçmalamaya başlıyorum demektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar