bugün

Konusu hakkinda bir sey diyemem aoyle cok farkli bisey degil. Ancak oyunculuklar asiri derecede iyi. Seyfi'nin abisi nasil insansin sen tek kelime etmeden cok sey anlatabiliyorsun bizlere. Fevzi'nin abisinin oyunculugu da mukemmel kan ter icinde aglayisi cok etkileyici ve gercekciyi. Insallah bozmadan devam erderler, takip ettigimiz bir(1) dizi olsun bari.
Olmuş dizidir.

fevzi'nin abisinin oyunculuğu çok çok başarılı. Fevzi'nin babasını polisler götürürken ağlamamak için zor tuttum kendimi.

O nazlı denen sarışın uyuz kızı seyfi'nin abisine geri zekalı diye bağırırken gidip benim bile yolasım geldi. Seyfi'nin abisine o kadar üzüldüm ki kendi abim gibi o derece.

Mete horozoğlu çok başkasın çoook.

Seyfi tamam sinirlisin ergensin de her önüme gelene dalmak ney lan? Az biraz ağır ol aq.

Neyse izlenir.
yanılmıyorsam kireçburnu'nda çekiliyor.
memnun oldum ben de çeliktepe, bu da kuzen sanayi mahallesi, şu ilerde duranda uzaktan akraba seyrantepe,
ing. my name is rosehill.
Essek kadar seyfi'nin tuyu bitmemis yetimlerle ayni sinifta oldugu dizi.
akşam düğündeydik çok kaçırmışım gece yarısı uyandım yola çıkmadan dur ikinci bölümü izleyeyim dediğim dizi.

ilk bölümü tesadüf eseri izlemiştim zaten ikincisi ilaç gibi olmuş.

oyunculuklar üst düzeyde 13 bölümde bitmez dönem dizilerini sever bizim ahali.

cemile karakterini oynayan ayça bingöl çıtayı yükseltmiş.

mete horozoğlu'na diyecek bir şey yok zaten adamın seviyesi belli her sahnesinde izlettiriyor kendini can sıkmıyor.

en şaşırdığım oyunculuğu ise ilker kızmaz göstermiş. aşkı memnu'nun nihat'ı ilker kızmaz halil rolüne cuk oturmuş takdir ettim.

gelelim başroldeki bıçkın gültepe delikanlısı ekin koç'a bu çocukta çok iş var demedi demeyin geleceğin nejat işler'i olur. daha 86 doğumlu önünde çok uzun bir kariyer var.

ilginç olan iste mete horozoğlu ilker kızmaz ve ayça bingöl üçlüsünün tamamı 1975 doğumlu.

garip değil mi? ilker kızmaz hiç mi yaşlanmıyor ne?
liseliler iyi oynuyor. liseliyi öldür hakkını yeme.
hiç izlemedim ama adından loser çağrışımı yapıyor.
yeni sezon dizisi.
Suskunları izlerken içimde bir yumru oluşuyordu sürekli gözyaşım akacak gibi geliyordu aynı şey bunda da var kimsenin yanında izleyemiyorum.
niye bu kadar etkiledi anlamadım. Hikayesi mi oyunculuğu mu yoksa renk tonu mu...
her saniyesi dram olan bir dizi. şimdü gülali de anasının başka herife verdiğini görsün tam olsun.
http://www.toplumsol.org/...e-direnisi-ilhan-ilmenoz/
kimin kime kaydığı belli olmayan dizi.
müziklerin bi hikayeye bu denli yakıştığı , iç burkan , oyunculuklarıyla mükemmel bir dram .
ayça Bingöl hatırına izlene bilicek dizi.

ulan çocuk annesini yastık ile boğdu, arkasında düşünücek kimsesi kalmadı. mantıken simdi gidip kardeşini öldürenlerin belasını sikecek bu denyo derken.

gitti sevket abisi ile çay içti ağladı zırladı filan.

burdan o senaristin ebesine selam söylüyorum.

not: ayça Bingöl oyunculuğun hakkını vererek güzel öpüşüyor helal olsun.
takoz mehmet karakterinin oyunculuğu ayakta alkışlanasıdır . yürüyüşü , duruşuyla sonuna kadar rolünün hakkını vermiş ve özellikle de kardeşinin ölüm sahnesinde seyirciyi fena derinden sarsmıştır . net .
Seyfinin hastalık olduğu güzel dizi.
Tema: Hayatta buyuklerin yedigi nanelerin acisi cocuklardan cikar.
Cocuklarin telef oldugu dizi. Yapmayin yaw.
"intihar" kelimesi yerine "canına kıymak" deyiminin kullanıldığı dizi.

işte o zamanlar her şey bu kadar masumdu. intihar yerine canına kıydı denilirdi. bu ayrıntıyı da güzel yakalamışlar helal olsun.

ayrıca, seyfi kardeş. adamın dibisin. yeminle dibisin. bir insan bu kadar sorunu tek başına yüklenir mi yahu. aşk olsun seyfi can...

--spoiler--
hasiktir. bu arada gülümser (ayça bingöl) öldü lan. vay babanın amına koyayım.
--spoiler--
paso ağlayan bir çocuğun bulunduğu dizi.
bu cemilenin de çocukları bakımından sansi hic gülmeyecek eski dizisinde de bütün çocukları paso ağlıyodu.
başrolün öldüğü dizi.
Dandik bir Türk dizisi. Dünyada dizi mi kalmadı amk izlemeyin izlettirmeyin böyle dandik ve klişe şeyleri. Siz izledikçe böyle diziler eksik olmaz ülkemizde. Sonra vay efendim niye bir lost gelmiyor niye bir breaking bad gelmiyor.
Ege diye marmara denizini yutturmaya calisan sikimsonik dizi.