bugün

zaten 1 günlük ömrüm kaldı, yaşamanın anlamı yok dercesine sizi taciz eder, sınırlarınızı zorlar.
zaten biten birşeyin senin elinden olmasını isteyen varlıktır.
en güzel örneğini ilişkilerde görürüz biz ilişkiyi zamanla öldüren bir taraf suçu karşısındakine atmak için ilişkinin bitmek üzere olduğu izlemini uyandırır ve karşıdakinin sınırlarını zorlar ve ilişkinin bitmesi gerektiğini direk olmasada dolaylı davranış ya da sözlerle belirtir amaç ilişkiyi ben bitirmedim izlenimini uyandırıp sosyal çevrede masum kalmak.
küften ortaya çıkan kelebekler vardır adı ne bilmiyorum küçük toz gibi bir şeydirler. işte onlar tam da bu. öldürmeye çalıştıkça meydan okur, gözüne gözüne kararlı kanat çırpışlarıyla gelir. ama kaçınılmaz son: sen misin bana meydan okuyan? puff... duvarda izi çıkar.
zaten bir gün ömrü var, o birgünde herhalde uyuştu beyni onun, uyuşturucu kullanan pis tinercilerden birinin evine girdi ve kafası güzel oldu kelebeğin.1 günlük hayatına kendi kendine son vermek istedi. bekle, belki bir çiçeğin üzerine konarsın amınakoyim niye ölüyosun. öl ama bende seni hiç sevmiyorum her gördüğümde sana terlik falan atıyorum. korkunç. iğrenç kelebek.