bugün

sevgilisinin yanında osurarak yaptığı hayvanlığı sanki istanbul'U fethetmiş muzaffer bir komutan edasıyla etrafına lanse eden insan sözüdür.
sevgilimle aramdaki tabuları yıktım, artık birbirimize çok çook fazla yakınız mesafesizis, imajı vermeye çalışan akıllara ziyan insan evladıdır. bir de bunun artık sevgilim banyoda sakal tıraşı olurken, ben de girip çişimi yapıyorum diyebilenleri bile vardır ki üstlerine sifon çekilesidirler.
(bkz: ismail sen kocaman bir cılgınsın)
- ben sevgilimin yaninda osuruyorum
+ evliliğe hazırsınız demek ki..
(bkz: bu ilişki yakında boka sarar)
(bkz: iyi bok yiyosun)
(bkz: yuru be kim tutar seni)
"o da bişey mi? ben sevgilimin yanında sıçıyorum" deyip birilerinin sidik yarışına girmesine sebeb olacak iğrençlik.
- abi ben sevgilimin yanında osuruyorum.

- o da bişe mi, ben benimkinin yanında s.çıyorum bile.

- bambaşkaymışsın.
ilişkinin o denli ilerlediği,başta iğrençlik olarak görülen fakat herşeyi paylaştıktan sonra "bunuda içimde tutamam ya" diyen,bekarlığının son günlerinin yaşayan bir erkeğin sözüdür.
peltek bir insanın "ben sevgilimin yanında oturuyorum" demesinin dışavurmunun içgüdüsel tınılarının isyankar nidasıdır. polyanna - 18.02.1978 -

+evettttt sayın bardakaltioğlu genelde nerelerde osurursunuz?
-ben sevgilimin yanında osuruyorum.
+neden???
-tuvalet umuma açık olduğu için rahat edemiyorum,hem sevgilim beni tuvaletten kıskanıyor. orada osuruyorsun ama ben hiç duymadım,koklamadım kıskanıyorum diyor.
+çok ilginç !?!
-evet bence de . hem de saçma. gel dedim tuvalete beraber girelim orada daha canlı olur. pantolon ve don olmaz arada dediysem de dinletemedim.ne yapalım katlanacağız.
+röportaj için çok teşekkür ederim sayın bardakaltıoğlu. iyi günler dilerim.
-ne demek efendim zevkti. ben teşekür ederim yine bekleriz. ropörtaj olmasın?
+olmasın.
(bkz: turk erkekleri cok rerorero)
"eee yani?" dedirten gereksiz ayrıntı sürüsünün bir parçası.
*
söyleyenin tebrik beklediği cümledir.

-tebrik edilesidir, iyi b*k yemiş olandır, bi si.tirip gitmesi gerekendir.