bugün

biçare kalınan anlardır.

benim için işten kovulduğum(hayır! ben istifa ettim hehe) andır.
insanın düşünemediği anlardır.
bunalıma gire bileceğiniz anlardır örneğin eve kötü karne getirdiğinizde pederin karşısına çıkmadan önce yaşanan andır efenim.
Selde arabanın su içinde kaldığı an.
Avanak gibi ortada kalınan durumdur.. Caresizlikten baska bir sey degildir,yapilmasi gereken kafayi dagitip durumu unutmaktir..
Net paketi bitince söylenendir.
Allahtan Niyazım başta sözlük sonra hiç bir Kulunu bu duruma düşürmemesi.
okuldan mezun oldugum andır. hala ne yapacağımı bilemiyorum. evet işsizim ben.
hayatımızın her anında çaresizlikle 'hissi' ile iç içeyizdir aslında. paran biter, hastalanırsın, sınavda kalırsın, evin yanar, araban çalınır, korkarsın vs. yaşanılan bütün bu olayların hepsinde ''ben ne yapıcam şimdi'' diyebilirsin ama düşünün gerçekten bu yaşanılan olaylar insanı çok mu çaresiz bırakır yoksa insan çok çaresiz olduğuna mı kendini inandırır? aradaki farkı ayırt etmeniz, içinde bulunduğunuz durumdan kendinizi çıkarmanızı kolaylaştırabilir.

insanın, şimdi ne yapacağım dediği tek an. sonsuz güvendiği biri tarafından ihanete uğradığı andır. öyle olmalıdır. düşünsenize dostlar, hayatta en çok güvendiğiniz kişi bile size ihanet ediyorsa bu dünya nasıl bir yerdir. artık kime güvenebilir, düştüğünüzde kimden yardım isteyebilirsiniz.