bugün

dilsiz kişi beyanı.

http://tr.wikipedia.org/w...%A7im_sonu%C3%A7lar%C4%B1

izmir, müslüman olmadığından değil, herkese hoşgörülü olan müslümanlarla dolu olduğundan "gavur izmir"dir.
Yalancıyı silkmiyorlar hep bundan oluyor bunlardır.
bazı yobaz kafalı örümcek zihinli bünyelerin iddasıdır.

Ulan yıllarca ızmir'de yaşamış biri olarak söylüyorum, izmir sizin tahmin ettiginiz gibi ateist, allahsız, cenabet gezen bir yer değil. Tam tersine vatanlarina Ne kadar bağlıysa yeri Geldi mi camii'leri de o derece savunurlar.

Izmir'le uzaktan yakından alakam yok, Ne anam oralı Ne babam. Tek bağım gençlik dönemimde orada çalışmış olmam. Ve muhafazakar yapıda olan biri olarak, orucumu da tuttum, namazımı da kıldım, yeri Geldi kordonda içkimi de içtim. Mini etekli kızların, uzun saçlı küpeli erkeklerin yanısıra, sarıklı cübbelisini de gördüm. Fakat bir günden bir güne sen müslümansın sen ateistsin ayrımı görmedim.

Bu ülkede ateistim diyemeyenlere, izmir de müslümanım diyemiyorum diyorsan, tüm ızmirli'lere ateis yaftası yapıştırdığın gibi, tüm ateistlere de sadece izmirliligi yakıştırmış olursun.

Kızdırdınız yine beni amk. Adamı müslümanlıktan soğutursunuz.
külliyen yalan olan önerme bozuntusu.
izmir bilmedigim bir sehir ama orada diyemiyorsan evinde bagir cagir arkadasim, illa sokaklarda dile getirmene gerek yok, saginda, solunda melekler varmis onlar yazar hepsini merak etme.
Aklınca izmir'e b.k atmaya çalışan yazarlardan birisinin beyanı. 21 sene izmir'de yaşadım. Bir kez olsun böyle bir sorunla karşılaşmadım. Kimse kimseye karışmıyor, deri ceketli zincirli adamlar idrarını yapmıyor başı kapalı kadınların üstüne merak etmeyin. Gelin yaşayın beğenmezseniz defolur gidersiniz ama artık uzaktan izmir'e salça olmayı bırakın suyunu çıkardınız her konuda olduğu gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar