bugün

(bkz: 22 aralık 2012 aziz yıldırım ın fenerlilere gideri)
adam olsaydın da yatmasaydın denilesi.
(bkz: vallaha satarım köyü ha)
şikeyi veren hapisi yatar.
hapisi kendi koltuğunu şişirmek için verdiğin şike için yattın.
feneri de rezil ettin.
bu fedakarlık değil.
fener zırlı ile de kıçını kurtardın.
sen fenerbahçe için değil yaptıklarının geneli için yattın daha da yatardın işte dua cı olacagına hala konusan adama aziz yıldırım denir adam olaydın da yemeseydin dedirtesi durumdur.
bazi angutlarin altinda galatasaray tartistigi beyanat. ulan soyleyecek hic mi bir seyin yok? bu arada diger galatasarayli arkadaslar, boyle mallar yuzunden adiniz kotuye cikiyor. bildireyim.
Her zaman olduğu gibi suçu kendileri için işlerler sonra daha büyük bir amaç için yaptıklarını iddia ederler. Yanlış hatırlamıyorsam ''şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım.'' diyerek yüzsüzlüğün dibine vurmuştur.
fenerbahçe ve taraftarı sayesinde 1 yılla zor yırttım sözünün yüzsüzce söylenmesi. herkes biliyor istifa etmemenin sebebini kulubü ve camiasını nasıl kullandığını ve kullanmaya devam ettiğini.
şike yaptığını kabul edercesine edilen aziz yıldırım sözüdür. ayrıca bununla gurur duyar. gerçi ilk değildir bu örneğin gaziantep maçı 3-0'dan devre arasından sonra aniden 4-3 olurken şike yapıldığı açık ve nettir ama türkiye ve adalet sistemi bu kadar.
futbolcusu tükürür hakaret eder ülkenin parası gidiyo ceza verme !
taraftar isyan eder ben şikeden 1 yıl yattım siz ne yaptınız ?
ulan bu kadar yüzsüzlük bu kadar ahlaktan nasibini almamışlık olur ya !
defolun artık türk futbolundan !
(bkz: hanginiz fenerbahçe için şike yaptı ha)
Fenerbahçe tüzüğüne göre başkanı istifaya davet edebilmek için Fenerbahçe için minimum 1 yıl hapis yatmak gerekiyor, Atlamayalım bunu.
Aziz Yıldırım : Ben 1 Sene Fenerbahçe için hapiste yattım Taraftar naptı ?

Taraftarın Twiti Şöyle ;

*Fenerium Mağazalarını Darphane gibi Para bastırdık.
*Her sene Maça Geldik ,Kombine aldık.
*Başkan hapisten çıksın diye gece gündüz metrisin önündeydik.
*Stadyumu doldurduk.
*Biz başkan için jop yedik , biberli gazlara mahsur kaldık.
-Kusura bakma başkan hapiste yatmadık.
koca fenerbahçe başkanı için övünç vesilesi olan durum

acı ama dimi..
normal bir fenerbahçeli olsa galatasaraylı olmama rağmen helal olsun lan işte taraftarlık budur derdim.

ama aziz yıldırım imiş.

bir takımı ayakta tutan milyoner yöneticiler de değildir, şikeci başkanlar da.

taraftarlardır.

not:söylediğim gibi galatasaraylıyım.
"ben fenerbahçe için şike yaptım" demenin başka türlüsü. Çok seviyor adam.
ajitasyon. yatmasaydın amk adam olsaydın. küçük emrahı oynamanın lüzumu yok.
şike yapmasaydın. adam gibi dursaydın. maçtan önce maçın skorunu belirlemeye çalışmasaydın.
cem yılmaz olsa şöyle tepki verirdi.

+ben fenerbahçe için 1 yıl hapis yattım,
-yattıysan bana mı yattın pezevenk.*
kutuplaştırma yaratmak isteyen bir insanın söyleyebileceği söz. kendisini destekleyen herkesin fenerbahçeli olduğunu söyleyip geri kalanı fenerbahçe'ye hizmet etmemekle itham etmeye kimsenin hakkı yok. herkesin hapis mi yatması gerekiyor fenerbahçe'ye hizmet etmek için? hapis yatmadan önce sen hizmet etmemiş mi oluyorsun? kimse, kimsenin taraftarlığını sorgulayamaz. bu cürreti kendisinde bulamaz. aziz yıldırım'ın bir benzeri de maalesef ülke yönetiminde mevcut. umarım insanlar bu kutuplaştırmalara alet olmaz.

edit: beşiktaşlıyım
yattıysa neden yattığı -delili, davası, tutanağı, cezası- belli olan yönetici höykürüşü.

sanırsın bolivya dağlarında che.
wc kulübü taraftarının ufacık beyinleri ile anlayamadıkları demeç.
sıraki eylemi fenerbahçe için adam öldürmek olabilecek başkan söylemi..
aziz yıldırım söylemidir. ben de fenerbahçeliyim ama ne şike yaptım ne bir yıl hapis yattım. hiç bir şey yapmadım fener için.
işte bu koskoca fener camiasını yöneten şaki, sahtekar, düzenbaz ve haydut akıl bu.
bu adam fener, fener camiası da bu adma layık.