bugün

radyoda zırt pırt çıkan cem ceminay'ın seslendirdiği iğrenç bir reklam repliği. reklamda bahsi geçen yerden ev almayı düşünen birini bile vazgeçirebilecek kapasiteye sahiptir.
1+1 evin bile 360.000 liradan başladığını bilmeyen cem ceminayın yalan kokan reklam sloganıdır.
sövdürmeyin lan beni.
her gün radyoda çıkan insanın kulağına tecavüz eden reklam. açık söylüyorum çok pis sövüyorum hak ediyorlar.
yolda karşılaşsak " çok marjinalim , çok yaratıcıyım, size benzemiyorum çünkü 3 dil biliyorum ve boynuma fular takiyorum.. " diye kafa sikecek olan sik kafalı dalyarakların ürettiği slogan. ulan göt lalesi anadilin olan türkçe'de ürettiğin slogana bak! anadilini boyle kullanirken diger 2 dili ne sikime öğrenmeye çalıştın merak ediyorum doğrusu.. bırak reklamcılığı, entel ayaklarina yatmayi da siktirol git bi turkce kursuna yazıl.. fularını siktigim beni batisehirli yapıcekmiş..
(bkz: türk reklamcılık sektörü)
cem isimli arkadaşımla dalga gecmemi sağlayan reklam.
--spoiler--
reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama bu reklam iğrenç derecede kötü berbat felakett!
--spoiler--
evler çıkar çıkmaz bitti, aldıktan 1 sene sonra fiyatını ikiye katladı diye şişirilen projenin satışa çıktıktan 2 sene sonra hala kampanyamız var indirim yaptık denerek satılma çabasıdır.

http://www.batisehir.com/.../news/Star_10_01_2012.jpg
ben cem.

bu reklam filminde oynayıp paraları cukkalıycem.

siktiri boktan evleri size kakaliycem.

sizden kazandığım paralarla alayınızı sikicem.

devam etmesi muhtemel reklam filmi repliği.
iğrenç bir reklamdır. Böyle saçma şaka ile karısık yapılan bir reklamdır.
hayatımda izlediğim en kötü reklamlarda kafaya oynar. iticilik ve türkçenin saçma sapan kullanılması çileden çıkarır. Cem açık konuşayım o reklamda oynayacak cesareti kendinde nasıl buluyorsun, eşinden dostundan utanmadın mı ?
ben cem önce sizi işleticem.
Gece gece akla gelmiş cem ceminay reklam repliği. Hayattan soğutan cinstendi. Neyse ki artik yayimlanmiyor.