bugün

köpeğinizin vefat edişinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen yüreğin kavrulması durumu.

Benim minik yavrum tam 1 hafta geçti senin vefatının üzerinden. tıpkı bu akşamki gibi soğuk yağmurlu bir akşamda bir araba çarptı sana. sonra göz yaşlarımız döküldü cansız bedeninin üzerine. öyle çok göz yaşı döktüm ki gidişinin ardından artık ağlamaya da korkuyorum. bir başladı mı dinmiyor çünkü gözümün yaşı. bugün yani gidişinin ardından 1 hafta geçmişken arabaya bindim ve ne yaparsam yapayım seni ne kadar özlediğimi hatırladım yine. arabaya bindim demiştim ya hani o anda dedim ki içimden: "şimdi radyoyu açsam ve çıkan ilk şarkı senin bana hissettirmek istediklerin olsa." dedim. sonra radyoyu açtım ve ömrümde ilk defa duyduğum bir şarkı çalmaya başladı. sözleri aşağı yukarı şöyleydi "bu aşk böyle biter mi sandın elveda demeden." işte bir başkasına anlatsam delirdiğimi sanacak bir sürü saçma şey yapıyorum. seni çok özlüyorum miniğim. hayatımın 6 senesi boyunca benim hayatımı güzelleştirendin sen. seni hala çok seviyorum minik bebeğim..