bugün

dili olsa'da konuşsa. *.
bugün soğuksun di mi?
Sen bugun degil her gun soguksun daha cok var isinmana.
Seni arıyordum bugün, hayatıma bir nebze heyecan katan seni. Geliyorum sana, şimdi sarıl bana.
uzun zaman oldu ayrıyız, özledim seni ama ne yapayım klima diğer odada!
soğuyunca çok güzel oluyosun.
2 gün parkede yattıktan sonra değerini daha iyi anladım canım benim.
Bana bi tek sen sıcak davranma.
geliyorum.
sen soğuk, sen o en güzel duyguların yaşandığı yer.. sen hiçbir şeye değişilmeyecek kadar asil ve herkesin en sonunda sana gelecek olduğu kadar çekicisin..

sen ah sen..
benim için en kıymetli olduğun an depremden sonra evimize girebildiğimiz de o betondan sonra senle uyumaktı . bir de iki sene senden ayrı kaldıktan sonra bir gün bile olsa seninle uyumaktı . kabul edelim ki ne salondaki kanepe ne oturma odasındaki koltuk senden rahat değil ama şunu da kabul edelim orda gelen uyku sende kaçıyor .
kalk kendini topla hadi yavrum.
- işerim haaa !
hadi çağır beni.
sen ısıt ben geliyorum.
bu aralar bi soğuma var sende..

sen hayırdır mk?
ya sen olmasaydın.
seni bırakıp gitmeyi bende istemiyorum ama hayat şartları buna izin vermiyor.
Bu soğukta seni bırakıp derse gitmek çok acı ama yapacak bir şey yok.
Rahat degilsin tatlım belimi agritiyorsun sanırım değişme vaktin geldi.
benimle uyuma demiyorum haaşa yine beraber uyuyalım, ama yanımda biri olsa fena mı olur? hayır yerimiz varken neden kullanmıyalım değil mi? ekolojik denge söz konusu sonuçta.
tek kişilik olman yalnızlığın tokat gibi vurması ve yalnızlığın kabullenilmesidir. yeni alacağım yatak tek kişilik olmayacak kendime ayıp ediyorum. *
bir gün biriyle gelicem sana. ama sadece uyumak için. sarılıp uyumak için. sen bile kıskanacaksın.
solun ısınsa sagın soguyo sagın ısınsa solun.bi de alt tarafın buz gibi.her bi yanın dengeli ısınsa ya ?
seninle ciddi düşünüyorum tatlım, pofuduk kalplerini de yerim.