bugün

yollar nereye götürecek seni?
elime kalemi tekrar aldıracak olan kişi.. uzun zaman sonra tekrar bana şiirler yazdırabilecek kişi.. yoksa sen misin? belki de hep orda kalmalısın. hep yakınımda ama uzak.. ben zaten senin bana allah'ı hatırlatışını sevmiştim. bir de gülüşünü..
Ya ben anlamadım ki, sen ne ara HER ŞEYiM oldun!
Bak bu kadarini beklemiyodum. Daha neler duycaz bakalim hey yavrum hey.
ne kadarda uzun zaman oldu değil mi görüşmeyişimiz?
nefeslerimiz karışmadan birbirine duramazdık oysa ki.. ne oldu neler yaşandı inan uzun zaman geçti hatırlamıyorum bile. tek hatırladığım bir ağız dolusu gülmelerimiz, balkonda sabahlamalarımız, ağzına kadar dolu olan küllüklerimiz.
herkesin her zaman gittiğinden bahsediyordun son zamanlarda tahmin edememiştim beni çok güzel bir sona hazırladığını.
aylar sonra aldım haberini, evlenmişsin...
kızın olacakmış üstelik.
hayırlı olsun, gözleri umarım seninkilere benzemez.
benim olan hiçbirşeyi özleme. hoş değil çünkü.
hayatımı anlamlı kılan tek şeysin, seni çok seviyorum.
Senden de soğumak istemiyorum. Lütfen ayık ol sevgilim lütfen.
fantezilerim neden seni bu kadar ilgilendirdi ilginc. rahat ol senle yapcak falan degilim onlari. arkadasinlada yapcak degilim. ayrica sismansin ama guzel ve cekici degilsin. en azindan benim icin. o attigim mesajda sadece emin olmak icindi...
arkadaslarin geldiginden beri yazamiyosun. cunku korkuyosun. cekiniyosun. senin sirf bu arkadas kiramama yuzunden biz bittik be biz.
binlerce yalnızlığın toplamı bir sensizlik etmiyor.
sana bi daha asla bisey yazmicam. asla.
erkekler onemsedikleri hatunu kimseye anlatmaz. sözünü beğenip kız arkadaşlarıyla yaşadıkları herşeyi sözlüğe kadar yazan birinin benim hakkımda sölediklerini önemsemeyecek kadar olgun ve akıllı olduğumu düşünüyorum. beni ilgilendirmeyen şeylere burnumu sokmam ama açtığın başlıklarda da merak etmedim değil hani. o fantezileri seninle yapacak değilim dediğin kısma gelince bunu söleyebilecek kadar bile düşen seviyesiz biriyle tartışabilceğimi sanmıyorum.
ben o bıraktığın yerde bekliyorum. artık gelmenin de bi önemi kalmadı ama ben yine de peygamber sabrıyla bekliyorum. niye diye sorma bilmiyorum ama bekliyorum.
(bkz: bana bu yazıyı kim yazdırdı)
butun yazdiklarimi eksile. bu sana bisey kazandirma banada bisey kaybettirmez. sadece cocukca hareket yapmis olursun. eksile eksileyebildigin kadar.
birisi sana aldatılmak kelimesinin anlamını öğretmeli bence.
onu çok sevdiğin için hayatına karışma ya. ama dayanamıyosun biliyorum. herşeyi bildiğin için çok üzülüyosun ama hak ediyomu arkadaşını diye düşün ve üzülme bence.
bi siktir git hatta giderken al bi 4s. götüne sokarsın.
senin gibi yapamadım çünkü fotoğraf karesi gibi yaşayamadım ben kuzum. benim hayatım bir video gibi daha çok. her şey uzun uzadıya. kesip atamadığım parçalarla dolu. senin gibi değilim ben kuzum. senin ağzına çok yakışan kelimeler bende iğreti. gözümüzün önünden film şeridi gibi geçecek olan hayat var ya. bende sadece tekrar yürüt ibaresi çıkacak, pek tabii işlevini kaybetmiş olarak. sonrası fotoğraf karesi ama bak. çerçevelenmiş, altında birkaç rakam sıralanmış, hafifçe gülümseyen bir portre. bana el salla kuzum, üç beş merdiven basamağı uzağımdan, beraber dinleyemeyeceğimiz müzikler seç. seni duyarım. çünkü sessizlikte anlam aramaya alıştırılmış bir bünyem var. çok özlerken dahi duymuştum ki düşün ne büyük sessizliktir o. gidenlere ağlamıyorsun ya sen kuzum, hiç gelmemiş olanlara bile ağlıyorum ben.
az biraz sevseysin ne olurdu be.
biraz sevgi için dilenci yaptın beni ya eyvallah.
sana yazılacak hiçbirşey kalmadı içimde.
offline takılmana hiç gerek yok.
zamanı geldiğinde gözlerimizde ölülerin bile şahit olamadığı cenneti görürsün.
nerdesin, kimsin, ne yapıyosun bilmiyorum. sadece o günü bekliyorum, karşılaşacağımız o günü. tek söyleyeceğim şey daha fazla bekletme. kurtar sadece şu sıkıntıdan, son zamanlarda gülümsemeye ihtiyacım var.